Salon Jubilerski - Warszawa

Pracownia Złotnicza Aleksy Kacprzak Warszawa, Kredytowa 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 602 286 968
 • Strona internetowa: https://facebook.com/kacprzakjewellery
 • Adres: Kredytowa 2, 00-062 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 12:00–19:00
  • wtorek: 11:00–19:00
  • środa: 11:00–19:00
  • czwartek: 11:00–19:00
  • piątek: 12:00–19:00
  • sobota: 11:30–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Z całego serca z czystym sumieniem wystawiam 5/5 gwiazdek! Pierścionek zaręczynowy oraz obrączki świetnie wykonane. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę wracał – przyjeżdżam do Aleksego z Wrocławia i wcale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie 😀 jakość wyrobów oraz pełna dowolność w konfiguracji zamówienia daje ogromna satysfakcję. Polecam każdemu wybór prawdziwego rzemieślnika! Na pewno do zobaczenia 🙂
Miejsce godne zaufania i polecenia! Nie mogłem trafić w lepsze ręce niż do pracowni Aleksego! Potrzebowałem wyrobić pierścionek zaręczynowy i wszystko wyszło idealnie! Aleksy ma bardzo indywidualne podejście do klienta i zawsze był gotów dostosować projekt do moich próśb jakie by one nie były. Do tego zrobił to wszystko naprawdę expresowo! Bardzo wszystkim polecam.
Pan Aleksy jest osobą miłą, kulturalną i godną zaufania. Już po rozmowie czuć, że zna się na rzeczy, więc bez obaw zostawiliśmy pierścionek do zmniejszenia i odświeżenia, który po odebraniu wyglądał lepiej niż się spodziewaliśmy. Polecamy!
Szczerze polecam Pana Aleksego i jego kunszt jubilerski. Zamówienie pierścionka szło z Poznania, bez kontaktu osobistego. Duże wsparcie i doradztwo w sprawie projektu. Kontakt na bieżąco. Jeśli chodzi o sam produkt – wyjątkowy! Luba przyjęła z uśmiechem i radością;) Zdjęcia na pewno nie oddają realnego fachu pracy. Niedłgo na pewno wrócimy.
Bardzo się cieszę, ze pewnego dnia Instagram polecił mi profil Aleksego. Pierścionek jest naprawdę piękny. Pod względem cenowym tez super. Na pewno wrócę po więcej. Widać, ze Aleksy lubi to co robi i stara się, żeby było najlepiej dla klienta. Będę polecać każdemu 🙂 Ja nie wiem, czy ktoś w Polsce robi ładniejsze pierścionki, myślę, ze nie. Karolina

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Aleksy Kacprzak Warszawa, Kredytowa 2

Informacje ogólne

Pracownia Złotnicza Aleksy Kacprzak to salon jubilerski zlokalizowany w Warszawie. Firma oferuje unikatowe i wysokiej jakości pierścionki zaręczynowe oraz obrączki. Klienci otrzymują możliwość indywidualnego skomponowania zamówienia, co sprawia, że każdy produkt jest wyjątkowy. Salon mieści się przy ul. Kredytowej 2 i czynny jest w określonych godzinach od poniedziałku do soboty. W ofercie niepodanej kategorii można znaleźć wyjątkowe wyroby jubilerskie, które cieszą się uznaniem klientów.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów wskazują na wysoką jakość usług firmy oraz indywidualne podejście do klienta. Klienci chwalą możliwość kompleksowego dostosowania projektu do swoich potrzeb oraz ekspresową realizację zamówień. Firma cieszy się uznaniem ze względu na unikatowe i piękne wyroby jubilerskie, które przekładają się na zadowolenie klientów.

Lokalizacja

Salon jubilerski znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Kredytowej 2. Okolica jest dobrze skomunikowana i oferuje dostęp do różnorodnych punktów usługowych oraz kulturalnych. Bliskość centrum pozwala na łatwe dotarcie do pracowni zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z Pracownią Złotniczą Aleksy Kacprzak poprzez numer telefonu 602 286 968 oraz odwiedzenie strony internetowej https://facebook.com/kacprzakjewellery w celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie firmy. Dodatkowo, zapraszamy do osobistych odwiedzin w siedzibie firmy: Kredytowa 2, Warszawa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.