Salon Jubilerski - Szczecin

Pracownia Złotnicza 1064 Tomasz Murawski Szczecin, al. Wyzwolenia 87

Informacje o firmie:

 • Telefon: 91 423 03 44
 • Strona internetowa: http://www.bestgold.pl/
 • Adres: al. Wyzwolenia 87, 71-899 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zleciłem przetopienie i zwiększenie gramatury z odtworzeniem sygnetu po Ojcu i szczerze polecam Państwo każdemu Wszystko zgodnie z moja prośbą oraz ustalonym terminem Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam
Trafiłam do pracowni z polecenia. Miałam obrączkę która wcześniej zwiększałam i Pan który to zrobił to zniszczył tą obrączkę i wymagała ona zmniejszenia. Pan z pracowni obejrzał i powiedział że to nie taka prosta sprawa z tą obrączka ale powiedział że spróbuję ale nie obiecuję. I co mogę powiedzieć, Pan który to zrobił jest Najlepszy w swoim fachu nie dość że się udało i została zrobiona przepięknie to jeszcze na miejscu. Jak ja dostałam to wiedziałam że do tej pracowni na pewno wrócę a tym bardziej będę ją polecać bo jest tego warta na 100%.
Oddałam bransoletkę, zakupioną w innym miejscu, do wygrawerowania. Bransoletka łańcuszkowa łączona przemiennie z 3 elementami – serduszko, łańcuszek, gwiazdka, łańcuszek, serduszko łańcuszek. Pani przesłała mi SMS – dwie wersje do wyboru. Chodziło o to, w którą stronę na gwiazdce ma być grawer. Tu zauważyłam pierwszy błąd – zamiast XI było na wzorze IX. Wersję wybrałam, błąd sprostowałam. Był to pierwszy sygnał, ze w tym punkcie nie dokłada się staranności do wykonywanej pracy. Następnego dnia odebrałam bransoletkę. W domu zważyłam, że po położeniu jej na płasko jeden element jest wygrawerowany z odwrotnej strony. Zareklamowałam i usłyszałam, ze przecież to nie problem bo bransoletka i tak się skręca więc czego ja chcę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług.
Zawieszka zlutowana w 2 minuty od ręki za dwie dyszki, polecam
Zamówiliśmy usługę przetopienia obrączek i stworzenia nowych. Jesteśmy bardzo zadowoley. Miła i profesjonalna obsługa, uczciwe rozliczyli pozostałe złoto. Polecamy.

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza 1064 Tomasz Murawski Szczecin, al. Wyzwolenia 87

Oto opis na stronę internetową w HTML, przygotowany z wykorzystaniem podanych danych:

Informacje ogólne

Firma BestGold jest salonem jubilerskim zlokalizowanym w Szczecinie. Oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi złotnicze, takie jak naprawa, przetapianie i wygrawerowanie. Obsługa w firmie jest profesjonalna, a klienci mogą liczyć na rzetelne doradztwo. Lokalizacja firmy przy al. Wyzwolenia ułatwia dostęp do jej usług, a godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Podsumowanie opinii

Klienci składają pochlebne opinie na temat pracy salonu BestGold. Zgodnie podkreślają wysoką jakość wykonywanych usług oraz profesjonalizm obsługi. Pozytywne rekomendacje i referencje zadowolonych klientów pozwalają stwierdzić, że firma cieszy się dobrą opinią wśród swojej klienteli.

Lokalizacja

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest przy al. Wyzwolenia 87 w Szczecinie, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów. W okolicy znajdują się różnorodne punkty usługowe oraz restauracje, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób odwiedzających salon BestGold.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą BestGold, można zadzwonić pod numer telefonu 91 423 03 44 lub odwiedzić ich stronę internetową www.bestgold.pl. Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, firma mieści się pod adresem al. Wyzwolenia 87, 71-899 Szczecin, Polska.

Ten opis zawiera informacje o firmie, opiniach klientów, lokalizacji oraz danych kontaktowych. Możesz go wykorzystać na stronie internetowej firmy BestGold.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.