Salon Jubilerski - Warszawa

Pracownia Jubilerska Turkus Warszawa, Świętojańska 12ab

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 635 74 58
 • Strona internetowa: http://www.turkus.waw.pl/
 • Adres: Świętojańska 12ab, 00-288 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:30–18:00
  • wtorek: 10:30–18:00
  • środa: 10:30–18:00
  • czwartek: 10:30–18:00
  • piątek: 10:30–18:00
  • sobota: 11:00–18:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Firmę prowadzi rodzina Lewandowskich, ale to tylko zbieżność popularnych nazwisk nas łączy. To nie tylko sklep z biżuterią, ale przede wszystkim znakomita pracownia jubilerska ciesząca się zasłużoną sławą. Bo i tu sławni i herbowi reperowali swoje precjoza i tu dorabiano liście do nie jednego wawrzynu czy oczka mające tendencję do wypadania. Malutki sklep i niewiele większa pracownia to jakby muzeum sztuki jubilerskiej, choć trendy nowoczesne ich nie omijają. Lubię tu zaglądać, bo zawsze coś nowego wypatrzę. To Oni nauczyli mnie kochać turkus, niesamowity i piękny kamień.
Świetne miejsce, świetni ludzie, z plastycznym polotem i perfekcyjnym rzemiosłem, doradzili i starą biżuterię zamienili w nową, również ich własne, piękne wyroby noszą moi znajomi. Polecam to miejsce! Na Starówce.
Profesjonalna obsługa, duży wybór jak na mały sklep.
Fantastyczny rodzinny biznes, przystępne ceny. Jubilerzy od pokoleń. Turkus to de facto jedyne miejsce ma Starym Mieście oferujące usługi jubilerskie jak czyszczenie biżuterii, czy jej naprawa. Gorąco polecam.
Rodzinny interes. Wzorcowa obsługa klienta. Szeroki asortyment, przepiękne prace z bursztynem w roli głównej. Polecam wszystkim przyszłym nowożeńcom i amatorom piękna 🙂

Jak dojechać?

Pracownia Jubilerska Turkus Warszawa, Świętojańska 12ab

Informacje ogólne:

Pracownia Jubilerska Turkus to rodzinny biznes z wieloletnią tradycją, specjalizujący się w produkcji i naprawie biżuterii. Znajduje się w samym sercu Warszawy, przy ulicy Świętojańskiej 12ab. Firma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości wyrobów jubilerskich, w tym prace z wysokogatunkowymi kamieniami szlachetnymi, takimi jak turkus, bursztyn oraz diamenty. Obsługa sklepu jest profesjonalna i pomocna, a klienci cenią sobie szeroki wybór, przystępne ceny oraz możliwość naprawy i wymiany biżuterii.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów wskazują na profesjonalną obsługę, duży wybór wyrobów jubilerskich oraz wysoką jakość usług i produktów. Pracownia Jubilerska Turkus to miejsce, które wyróżnia się zarówno wśród turystów, jak i lokalnej społeczności, jako idealne miejsce na zakup oryginalnej biżuterii oraz naprawę lub czyszczenie już posiadanej.

Lokalizacja:

Pracownia Jubilerska Turkus znajduje się w urokliwej okolicy Starówki w Warszawie. W pobliżu można odnaleźć wiele historycznych zabytków, restauracji oraz ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Lokalizacja sklepu pozwala na połączenie zakupów z przejażdżką po malowniczych uliczkach i odkrywaniem uroków Starego Miasta.

Kontakt:

Klienci mogą skontaktować się z Pracownią Jubilerską Turkus pod numerem telefonu: 22 635 74 58. Dodatkowo, można odwiedzić ich stronę internetową: www.turkus.waw.pl, gdzie znajdzie się więcej informacji o oferowanych produktach oraz usługach. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia sklepu znajdującego się pod adresem: Świętojańska 12ab, 00-288 Warszawa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.