Białe - Salon Jubilerski

Pracownia jubilerska Maria Białe, Guliwera 4A

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Wymiana szkiełka w zegarku 50 zł, nie wiem czy to dużo czy mało ale z usługi nie jestem zadowolona. Porysowali mi całą tarczę podczas wymiany szkła, domyślam się, że cieli szkło na zegarku zamiast odmierzyć i dopasować. Zegarek przed naprawą nie miał rys na tarczy, nie otwierałam go bo nie umiem. Dobrze, że nie dałam im do naprawy złotego zegarka wartego 30 tyś bo jak sobie pomyślę jak by mi go porysowali to mi słabo. Także nie polecam dawać tam do naprawy droższych zegarków np. Rolex, Patek Philippe bo będziecie mieć porysowaną tarczę.
Polecam. Uratowali mi niejeden zegarek i biżuterię :). Również jestem zadowolona z zakupów oraz obsługi.
Takiego pozytywnego i otwartego podejścia do klienta dawno nie uświadczyłem. To niesamowite, że w tych czasach są ludzie wkładający serce w to co robią. Gorąco polecam wszystkim szukającym wyrobów jubilerskich i możliwości wykonanie czegoś specjalnego na zamówienie.
Pracownia z duszą, jedna z nielicznych która wykonuje jeszcze rękodzieła, uczciwe ceny, super fachowe doradztwo
Przepiękne prace wykonane z sercem.

Jak dojechać?

Pracownia jubilerska Maria Białe, Guliwera 4A

„`html

Informacje ogólne:

Firma „Pracownia Jubilerska Maria” oferuje szeroki asortyment wyrobów jubilerskich oraz usługi związane z naprawą i konserwacją zegarków i biżuterii. Zlokalizowana jest przy ulicy Guliwera 4A, 86-005 Białe Błota, w Polsce. Klienci chwalą sobie profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Pracownia jest otwarta w następujących godzinach:

  • poniedziałek – piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

Podsumowanie opinii:

Oceny firm są różne – niektórzy klienci są zadowoleni z usług, podczas gdy inni wyrażają swoje niezadowolenie. Mimo to, większość pozytywnych opinii koncentruje się na profesjonalizmie, otwartym podejściu do klienta oraz wysokiej jakości usług i wyrobów jubilerskich oferowanych przez firmę.

Lokalizacja:

Firma znajduje się przy ulicy Guliwera 4A, 86-005 Białe Błota, w pobliżu istnieje wiele sklepów oraz restauracji, co czyni to miejsce dogodnym dla klientów oczekujących możliwości zrealizowania zakupów i załatwienia innych spraw.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez numer telefonu: 52 381 45 71 oraz odwiedzin osobistych pod adresem: Guliwera 4A, 86-005 Białe Błota, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.