Gdańsk - Salon Jubilerski

PETRUS Zakład Jubilerski Gdańsk, C.H

Informacje o firmie:

 • Telefon: 793 397 274
 • Strona internetowa: http://www.bizuteria-petrus.pl/
 • Adres: C.H, Aleja Grunwaldzka 309, 80-309 Gdańsk, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

To ja serdecznie nie polecam. Bo na wejście usłyszałem, oj to raczej nie bo pan jubiler to tylko metale szlachetne, a chodziło o naprawę łańcuszka z chyba czegoś nieszlachetnego – pewnie był to jakiś metal. Ale nagle po zabraniu łańcuszka i frazie to skoro tak to zabieram łańcuszek i wystawie Państwu właściwą opinie zmiana opcji i: toć nie powiedziałam, że tego nie zrobi. To ja serdecznie nie dziękuję i zrobię to gdzie indziej. I jeszcze odchodząc otrzymałem od Pani delikatny ochrzan. No nie odszczekalem się bo szanuję swoje nerwy, a nie mam akurat do naprawy złota, platyny czy innych precjozów. PS W odpowiedzi na Pani (również nie znanej mi z imienia i nazwiska) odpowiedź. Obiecuje, że przyjadę i się przedstawię – tu nie muszę – to raz. Dwa: to naprawiacie, czy nie bo to już trzecia zmiana opcji? Ale ja się nie wytrząsam (coż za słowo) i nic nikomu nie każę a jedynie zapytałem. Więc skąd agresja w rozmowie i w odpowiedzi na opinię no i danie mi do zrozumienia, że biedaków bez złota nie obsłużymy 🙂 ?
Polecam, rzemieślnik wszystko mi pokazał i opowiedział. Kamień wrócił na swoje miejsce w obrączce, z czego byłem zadowolony.
Chce bardzo Podziękować wraz z mężem za pieknie i bardzo szybko wykonane obraczki, jestem pod wielkim wrażeniem w jaki sposób właściciel traktuje klienta, objaśnia , pokazuje , doradza , dba o każdy detal aby klient dostał to czego oczekuje a nawet więcej, polecam z całego serca, sama będę wracać bo jest to firma godna polecenia. Pozdrawiam właścicieli
Pełny profesjonalizm…bardzo miła i pomocna obsługa
Zaklad nie otwiera sie o czasie czekalam 10 minut dluzej. Z kolei Pan, ktoru obsluguje wyjątkowo nie uprzejmy dla klientów, zachowuje się w sposób nadety i odpychajacy. Na informacje zwrotna, Pan za ladą reaguje słowami: ,,Miłego dnia. Have A nice day,,. Przypuszczam, że Pan jest bardzo smutnym i sfrustrowanym człowiekiem, co widać w jego kontakcie z klientem. Nie skorzystałam z usługi, bo nie lubię być lekcewazona. Nie polecam

Jak dojechać?

PETRUS Zakład Jubilerski Gdańsk, C.H

Informacje o firmie:

PETRUS Zakład Jubilerski oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi jubilerskie o najwyższej jakości. Znajduje się na Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, precyzyjne wykonanie każdego zlecenia oraz pomoc w wyborze odpowiedniej biżuterii.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają wysoką jakość usług świadczonych przez PETRUS Zakład Jubilerski. Klienci doceniają profesjonalizm, kompetencje obsługi oraz dbałość o detale. Firma cieszy się pozytywną opinią wśród swoich klientów.

Lokalizacja:

PETRUS Zakład Jubilerski znajduje się w centralnej lokalizacji w Gdańsku, w sąsiedztwie Alei Grunwaldzkiej. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje i inne punkty usługowe, co sprzyja komfortowym zakupom i wizytom w okolicy.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu z PETRUS Zakład Jubilerski poprzez telefon: 793 397 274, odwiedzenie strony internetowej: www.bizuteria-petrus.pl oraz osobiste odwiedziny pod adresem: C.H, Aleja Grunwaldzka 309, 80-309 Gdańsk, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.