Rzeszów - Salon Jubilerski

Pasmanteria-Koralikarnia -Sklep Pasja Rzeszów, Sokoła 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 698 680 588
 • Strona internetowa: https://skleppasja.business.site/
 • Adres: Sokoła 2, 35-303 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–16:00
  • wtorek: 09:00–16:00
  • środa: 09:00–16:00
  • czwartek: 09:00–16:00
  • piątek: 09:00–16:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepsza obsluga klienta z jaka sie spotkalem. Polecam
Kiepsko z obsługą klienta… Dzwoniąc do sklepu zostałem zapewniony iż wszystko jest na stanie do tego co mi potrzeba. Na miejscu sie okazało że jest bardzo mały wybór kolorów w tylko bardzo drogich szpulach a pani nie wiedziala co jest do czego… Szkoda że dzwoniłem wczesniej a wyszło że straciłem czas i nie kupiłem wszystkiego w jednym miejscu…
Bardzo miła obsługa. pani służy szerokim wachlarzem pomocy. Doradzi przymierzy.
Gdyby można było dać 0 gwiazdek to taką opinię bym wystawiła. Specjalnie dziś przyjechałam do Koralikarni wcześniej. Opłaciłam parking i czekam przed wejściem. Zostało 15 minut do otwarcia czyli do 9.30. Na drzwiach istnieje informacja że sklep jest czynny w godzinach od pn-pt 9.30 – 17.00. Takie godziny są podane także w internecie do wiadomości publicznej. O godzinie 9:32 dzwonię na telefon komórkowy do szanownej pani czy dziś w ogóle sklep jest otwarty bo zaraz mi się skończy czas opłaconego parkingu poza tym za 28 minut muszę być w swojej pracy poza Rzeszowem. Właścicielka odbiera telefon i informuje mnie, że dojeżdża rowerem do pracy i z tymi godzinami otwarcia sklepu to różnie u niej jest. Znajduje się obecnie na Żwirowni i może uda jej się dojechać za około 10 minut do pracy. Jest to niepoważne traktowanie klienta oraz własnego interesu. Szkoda mojego czasu i pieniędzy za parkomat. Na drzwiach sklepu powinna być informacja: Godziny otwarcia ustalane są na bieżąco i indywidualnie każdego dnia, w zależności od tego o której godzinie ma kaprys otworzyć rano oko właścicielka sklepu. W życiu nie potraktowałabym tak swoich klientów. Jestem w pracy minimum 20 minut wcześniej. W godzinie otwarcia już obsługuję pierwszego klienta. Szok ! Zdecydowanie nie polecam tego miejsca !
Wszystko fajne tylko te godziny otwarcia.. dla osob pracujących nie są one odpowiednie. Od dwóch miesiącu próbuje się do Państwa wybrać. Dzisiaj prawie zdążyłam ale drzwi przed nosem zostały zamknięte 🙁 a szkoda.. bo fajny asortyment ale niestety będę musiała zamówić online gdzieś indziej.

Jak dojechać?

Pasmanteria-Koralikarnia -Sklep Pasja Rzeszów, Sokoła 2

Informacje ogólne:

Firma Pasmanteria-Koralikarnia – Sklep Pasja zlokalizowana jest pod adresem Sokoła 2, 35-303 Rzeszów, Polska. Specjalizuje się w handlu artykułami jubilerskimi. Oferta sklepu zawiera bogaty wybór biżuterii, koralików i akcesoriów jubilerskich. Klienci cenią sklep za szeroki asortyment oraz miłą i fachową obsługę. Sklep posiada dogodne godziny otwarcia, umożliwiające zakupy w dni robocze oraz w soboty. Strona internetowa sklepu oraz numer telefonu są udostępnione dla klientów, aby umożliwić łatwy kontakt i zapoznanie się z aktualnym asortymentem.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów na temat Pasmanterii-Koralikarni – Sklep Pasja są zróżnicowane. Jedni klienci chwalą miłą obsługę i szeroki wybór produktów jubilerskich, podczas gdy inni wyrażają niezadowolenie z powodu niestabilnych godzin otwarcia i braku informacji o dostępności asortymentu. Mimo pewnych negatywnych opinii większość klientów nie kwestionuje jakości oferowanych produktów i usług.

Lokalizacja:

Pasmanteria-Koralikarnia – Sklep Pasja mieści się w centralnej części miasta Rzeszów, co czyni go łatwo dostępnym zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, kawiarnie oraz tereny rekreacyjne, tworząc przyjazną atmosferę dla klientów podczas ich wizyt w sklepie.

Kontakt:

Aby skontaktować się z Pasmanterią-Koralikarnią – Sklepem Pasja, można skorzystać z numeru telefonu: 698 680 588. Więcej informacji na temat oferty firmy można znaleźć na stronie internetowej: https://skleppasja.business.site/. Zapraszamy również do osobistych odwiedzin pod adres: Sokoła 2, 35-303 Rzeszów, Polska.

Jak dojechać?

Pasmanteria-Koralikarnia -Sklep Pasja Rzeszów, Sokoła 2

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.