Nowy - Salon Jubilerski

Pandora Nowy, C.H. Trzy Korony

Informacje o firmie:

 • Telefon: 18 441 05 51
 • Strona internetowa: https://pl.pandora.net/pl/
 • Adres: C.H. Trzy Korony, Jubiler SEZAM, salon partnerski, Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Obsługa w tym sklepie to totalna porażka. Panie zniesmaczone faktem że się wejdzie do salonu. Patrzą na człowieka z góry licząc tylko na to że wyjdzie. Przyszłam zareklamować bransoletke Pandory bo wygięło się zapięcie na co usłyszałam z łaską no przecież funkcjonuje normalnie… I co z tego że funkcjonuje jeśli podlega gwarancji i jest jakaś felerna jeśli po miesiącu noszenia się wygięła?! Poziom obsługi kllienta=O. Kupując biżuterię za tyle pieniędzy człowiek powinien się czuć w sklepie komfortowo a nie jak intruz! Najgorsza starsza Pani w krótkich blond włosach i okularach… Naucz się kobieto obsługi klienta lub zajmij chałupnictwem!
Totalny brak wyczucia, na pomyłkę w kolekcjach charmsa do bransoletki Pani zareagowała, mówiąc: „no tak, pewnie Pani popatrzyła tylko na cenę, bo one są najtańsze, HEHE”.. Polecam zapoznać się ze znaczeniem słowa PROFESJONALIZM 🙂 NIE POLECAM
Brak zainteresowania ze strony pani chęci pomocy w doradzeniu biżuterii, potrafiła tylko stwierdzić że danej rzeczy nie mają nie próbując nawet wyjść z inicjatywą zaproponowania czegoś w zamian, bardzo mały wybór pierścionków,na stwierdzenie moje że niestety nie widzę nic dojrzalszego pro z serduszek pani obsługująca stwierdziła że przecież to PANDORA i ona ma tylko dziecięce wzory…. zdecydowanie pani nie wie co sprzedaje….
Obsługa na bardzo niskim poziomie. Niestety,ale nie polecam.
Świetny wybór

Jak dojechać?

Pandora Nowy, C.H. Trzy Korony

„`html

Informacje ogólne

Firma Pandora Nowy Sącz to salon jubilerski, który znajduje się w C.H. Trzy Korony, lokalny punkt sprzedaży biżuterii marki Pandora. W ofercie salonu znajdują się najnowsze kolekcje biżuterii oraz profesjonalna obsługa klienta. Salon jest otwarty codziennie włącznie z weekendami, co daje klientom możliwość odwiedzenia w dogodnych godzinach. Dodatkowo, firma posiada stronę internetową, gdzie zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą oraz skontaktować się.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów wskazują na niedopasowanie obsługi do oczekiwań, brak profesjonalizmu oraz niewłaściwe podejście do klienta. Mimo to, są również pozytywne opinie o wyborze produktów. Ogólnie opinie są zróżnicowane, ale sugerują potrzebę poprawy jakości obsługi klienta.

Lokalizacja

Salon Pandora Nowy Sącz mieści się w C.H. Trzy Korony, co stanowi dogodną lokalizację w centrum miasta. Okolica oferuje różnorodne punkty usługowe oraz możliwości spędzania czasu dla odwiedzających.

Kontakt

Można skontaktować się z firmą Pandora Nowy Sącz pod numerem telefonu: 18 441 05 51 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://pl.pandora.net/pl/. Adres salonu to: C.H. Trzy Korony, Jubiler SEZAM, salon partnerski, Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.