Salon Jubilerski - Warszawa

Ossowski Mariusz. Sprzedaż złota, srebra. Naprawa biżuterii Warszawa, Okopowa 29

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 632 66 68
 • Strona internetowa: https://jubiler-grzegorz-weglarski.business.site/
 • Adres: Okopowa 29, 01-059 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–17:00
  • wtorek: 11:00–17:00
  • środa: 11:00–17:00
  • czwartek: 11:00–17:00
  • piątek: 11:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Szukałem po całej WARSZAWIE jubilera do wykonania w gruncie rzeczy prostej usługi oszlifowanie i wklejenie do puzderka ząbka dziecka .Wszędzie narzekania pt trudne lub nie opłacalne i dobre rady weź pan pilnik do reki zrób pan to sam Trafiłem w sieci na opinię pewnej Pani która bardzo chwaliła Pana jubilera z Okopowej 29.Przyszedłem i okazało się się ,że zlecenie jest do wykonania za ceną do przełknięcia . Miły Pan powiedział jak to zrobi i po kilku dniach mogłem odebrać puzdreko. Więc serdecznie dziękuję i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tego Pana JUBILERA.Turysta ze Szwecji!!!
Nie polecam. Robiłam tam kilka razy zakupy za niemałe pieniądze. Będąc tam ostatnio jeśli Pan nie pamięta ze jest się stałym klientem jest opryskliwy, mało pomocny. Asortyment mały, nieładny. Powiedział ze dostawa jest raz w tygodniu nieprawda. Ciężko znaleźć zawieszkę/kolczyk na którym nie widać łączeń. W obszarze 1 km można znaleźć większy wybór i lepsza cenę za złoto o próbie 585.
świetnie naprawiona bransoletka i pierścionek, bardzo polecam
Jak najbardziej polecam, prawdziwy rzemieślnik, a nie sklep. Realizują naprawy biżuterii, sprzedaż. Za powiększenie obrączki bez graweru zapłaciłem 50 zł i było na poczekaniu. Polecam zakład.
Najlepsi fachowcy. Każda biżuteria nawet ta bardzo zniszczona po naprawie wygląda jak nowa coś pięknego! Panowie zawsze znajdą Super rozwiązanie nawet w bardzo trudnych naprawach biżuterii. Polecam serdecznie każdemu.

Jak dojechać?

Ossowski Mariusz. Sprzedaż złota, srebra. Naprawa biżuterii Warszawa, Okopowa 29

Informacje ogólne

Firma Ossowski Mariusz oferuje usługi jubilerskie w Warszawie. Znajduje się przy ulicy Okopowej 29, gdzie specjalizuje się w sprzedaży złota i srebra oraz naprawie biżuterii. Klienci chwalą fachową obsługę oraz możliwość dokonania różnorodnych napraw i modyfikacji biżuterii. Lokalizacja firmy stwarza dogodne warunki dla klientów, a szeroki wybór asortymentu przyczynia się do zadowolenia z zakupów.

Podsumowanie opinii

Firma cieszy się pozytywnymi opiniami od klientów, którzy doceniają wysoką jakość usług jubilerskich oraz fachowość i profesjonalizm obsługi. Klienci zauważają, że nawet najbardziej zniszczona biżuteria po naprawie wygląda jak nowa, co świadczy o rzetelnym podejściu jubilera do swojej pracy.

Lokalizacja

Okolica w pobliżu firmy Ossowski Mariusz to dynamiczna część Warszawy, pełna życia i atrakcji. Znajduje się w bliskiej odległości od popularnych punktów handlowo-usługowych oraz restauracji i kawiarni, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów szukających doskonałej biżuterii oraz profesjonalnych usług jubilerskich.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Ossowski Mariusz, można skorzystać z numeru telefonu 22 632 66 68 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://jubiler-grzegorz-weglarski.business.site/. Dodatkowo firma mieści się przy adresie Okopowa 29, 01-059 Warszawa, Polska, gdzie serdecznie zaprasza klientów zainteresowanych ich ofertą.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.