Salon Jubilerski - Warszawa

Orczyk. Autorska biżuteria Warszawa, Wejście na tyłach budynku

Informacje o firmie:

 • Telefon: 697 916 282
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/OrczykAB
 • Adres: Wejście na tyłach budynku, (proszę nie wchodzić w podwórko, Augusta Cieszkowskiego 1/Lok 33, 01-636 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 13:00–20:00
  • wtorek: 13:00–20:00
  • środa: 13:00–20:00
  • czwartek: 13:00–20:00
  • piątek: 13:00–20:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pan Wojciech wykonał w przewidzianym czasie przepiękny pierścionek zaręczynowy na indywidualne zamówienie, omówiwszy szczegółowo możliwości jego przygotowania (w tym rodzaje i rozmiary kamieni) oraz przedstawiwszy dokładny model komputerowy. Po ponad pół roku od zaręczyn pierścionek niezmiennie zachwyca, a dobrej jakości materiały pozostają w znakomitym stanie. Usługi pana Wojciecha polecam zdecydowanie każdemu, szczególnie chętnym zamówić biżuterię według własnego pomysłu lub z nieco wyższej półki cenowej.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy obrączki zrobione lokalnie. Bardzo miły kontakt, wszystkie pytania odpowiedziane, obrączki zrobione zgodnie z harmonogramem czasowym przeszły nasze oczekiwania. Nosimy je z ogromną przyjemnością. Polecamy także ze względu na rozsądną cenę, przez co chętnie zostawiliśmy pieniądze blisko domu.
Fantastyczna współpraca. Pierścionek wykonany na indywidualne zamówienie Duże zaangażowanie w projekt ze strony Pana Orczyka Wszystkie detale wspólnie uzgodnione na różnych etapach realizacji zamówienia. Doskonały kontakt w trakcie, na bieżąco informacje o postępach prac Zdecydowanie czuć indywidualne podejście do tematu i klienta!
Serdecznie polecamy usługi Pana Wojciecha. Profesjonalizm, elastyczność i zawsze miła atmosfera! 😉
Świeżo zaręczony mężczyzna gorąco poleca to miejsce i tego człowieka! Profesjonalista, który podchodzi do klienta z wielkim zaangażowaniem, niezmiernie kulturalny, a za razem znający się na rzeczy. Mimo tego, że było mało czasu udało się zrobić pierścionek, który zdobi palec narzeczonej i jest najpiękniejszym pierścionkiem jaki widziałem, a przy okazji zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy. Gorąco polecam, sami zobaczcie!

Jak dojechać?

Orczyk. Autorska biżuteria Warszawa, Wejście na tyłach budynku

Oto przykładowy opis firmy w HTML:

Informacje ogólne

Firma Orczyk to salon jubilerski z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w tworzeniu indywidualnej biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych i obrączek. Klienci chwalą sobie profesjonalizm obsługi oraz wysoką jakość usług. Salon znajduje się w centralnej lokalizacji, co ułatwia dostęp do oferowanych produktów i usług.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zachwyt nad wyjątkowym podejściem Pana Wojciecha oraz jakością biżuterii. Pozytywne opinie odzwierciedlają wysoką wartość usług świadczonych przez firmę Orczyk.

Lokalizacja

Firma znajduje się w atrakcyjnej okolicy w centrum Warszawy. Bliskość komunikacji miejskiej ułatwia dotarcie do siedziby salonu, a pobliskie restauracje i atrakcje turystyczne zachęcają do spędzenia czasu w okolicy.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Orczyk poprzez numer telefonu 697 916 282 oraz odwiedzenie ich strony internetowej na https://www.facebook.com/OrczykAB. Adres firmy to: Wejście na tyłach budynku, Augusta Cieszkowskiego 1/Lok 33, 01-636 Warszawa, Polska.

Mam nadzieję, że to spełni Twoje oczekiwania! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz coś doprecyzować, służę pomocą.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.