Olsztyn - Salon Jubilerski

Obrączki Olsztyn Olsztyn, Dąbrowszczaków 32

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Jak dojechać?

Obrączki Olsztyn Olsztyn, Dąbrowszczaków 32

Informacje ogólne

Firma „Obrączki Olsztyn” to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Dąbrowszczaków 32 w Olsztynie. Oferuje bogaty wybór obrączek ślubnych, pierścionków zaręczynowych, a także innych wyrobów jubilerskich. Znany z profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości produktów, salon zapewnia klientom niezapomniane doświadczenie podczas zakupów.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz bogaty i wyjątkowy asortyment dostępny w salonie „Obrączki Olsztyn”. Opinie klientów wyraźnie wskazują na wysoką jakość produktów, co sprawia, że firma cieszy się uznaniem wśród zadowolonych nabywców.

Lokalizacja

Salon „Obrączki Olsztyn” znajduje się przy ul. Dąbrowszczaków 32, blisko centrum miasta, co czyni go łatwo dostępnym dla klientów. Okolica oferuje wiele atrakcji, w tym restauracje, sklepy i inne punkty usługowe, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być połączona z przyjemnymi spacerami po okolicy.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z salonem „Obrączki Olsztyn”, zadzwoń pod numer telefonu 89 527 55 11 lub odwiedź ich stronę internetową: zlotnikolsztyn.pl. Możesz także osobiście odwiedzić salon, znajdujący się przy ul. Dąbrowszczaków 32 w Olsztynie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.