Salon Jubilerski - Warszawa

Natgold – Pracownia Jubilerska Warszawa, Dantego Alighieri 7

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 243 87 45
 • Strona internetowa: http://natgold.pl/
 • Adres: Dantego Alighieri 7, 01-914 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:30–18:30
  • wtorek: 10:30–18:30
  • środa: 10:30–18:30
  • czwartek: 10:30–18:30
  • piątek: 10:30–18:30
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Dorobienie zgubionego złotego kolczyka w rozsądnej cenie. Dodatkowo do operacji udało się wykorzystać stary nieużywany łańcuszek co zdecydowanie obniżyło koszta po materiałach. Bardzo polecam!
Serdecznie polecamy to miejsce wszystkim parom szukającym obrączek ślubnych. Niesamowicie cieszymy się, że tu trafiliśmy. Obrączki całkowicie spełniły nasze oczekiwania, obsługa na jak najwyższym poziomie. Piękne, starannie wykonane, grawer idealny. Wszystko zgodnie z zamówieniem i tak jak chcieliśmy oraz w dodatku w bardzo dobrej cenie w porównaniu do konkurencji!
Szybka i profesjonalna naprawa zerwanego łańcuszka. Ceny i terminy zdecydowanie lepsze jak u konkurencji. Pan potrafił wytłumaczyć w jaki sposób dokona naprawy i zademonstrować, jak będzie wyglądał efekt finalny przed podjęciem decyzji. Zdecydowanie polecam i wrócę po raz kolejny.
Biżuteria wygląda pięknie, bardzo podobają mi się projekty. Właściciel wydaje się być świetną osobą. Serdecznie polecam
Polecam, wymieniałem co prawda tylko zapinkę do łańcuszka ale jestem bardzo zadowolony. Sama wymiana błyskawicznie poszła dosłownie 2 minuty. Jednak polecam przed przyjściem zadzwonić i dowiedzieć się do której Pan będzie w pracy bo zdarza się wyjść wcześniej.

Jak dojechać?

Natgold - Pracownia Jubilerska Warszawa, Dantego Alighieri 7

Oto przykładowy opis strony internetowej firmy w formacie HTML:

„`html

Informacje ogólne

Salon jubilerski Natgold to miejsce, gdzie znajdziesz wyjątkowe i starannie wykonane biżuterie. Zespół składa się z profesjonalistów, gotowych służyć pomocą i doradzić w wyborze idealnej biżuterii. Zlokalizowany w Warszawie, przy ulicy Dantego Alighieri 7, Natgold oferuje szeroki asortyment, który spełni oczekiwania każdego klienta. Wysoka jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny to cechy, które wyróżniają tę firmę.

Podsumowanie opinii

Klienci Natgold wyrażają zachwyt nad jakością i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Pozytywne opinie dotyczą zarówno obsługi, jak i oferty cenowej. Klienci podkreślają, że biżuteria jest starannie wykonana, a personel potrafi sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów.

Lokalizacja

Salon jubilerski Natgold znajduje się w centrum Warszawy, w pobliżu ciekawych atrakcji i punktów orientacyjnych. W okolicy można znaleźć urokliwe restauracje, sklepy oraz miejsca spacerowe, co sprawia, że wizyta w Natgold może stać się częścią udanego dnia w mieście.

Kontakt

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia salonu Natgold, zlokalizowanego pod adresem Dantego Alighieri 7 w Warszawie. Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 243 87 45 lub odwiedzić stronę internetową natgold.pl, aby zapoznać się z pełną ofertą oraz zdobyć dodatkowe informacje.

„`

Zaproponowany opis zawiera podstawowe sekcje, które pozwalają przedstawić firmę oraz zachęcić potencjalnych klientów do kontaktu i odwiedzenia salonu jubilerskiego.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.