Salon Jubilerski - Warszawa

Michelson Diamonds Warszawa, Śmiała 26

Informacje o firmie:

 • Telefon: 505 826 828
 • Strona internetowa: http://www.michelson.pl/
 • Adres: Śmiała 26, 01-523 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–20:00
  • sobota: 12:00–17:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo polecam tę firmę! Pan Paweł i pani Patrycja są bardzo fachowi, pomocni i mają ogromną wiedzę, z którą dzielili się przez cały proces wykonania pierścionka zaręczynowego. Pan Paweł doradził mi w wyborze odpowiedniego diamentu i następnie wykonał pierścionek, a z panią Patrycją wspólnie go projektowaliśmy. Zdecydowałem się na diament 0,8 ct i diamenty wokół głównego kamienia i był to świetny wybór. Na pewno wrócimy po obrączki!!!
Jestem zachwycony pierścionkiem, którego wykonała dla mnie Pani Patrycja. Bardzo dobry i rzeczowy kontakt ze sprzedawcą – Pani Patrycja szeroko omówiła ze mną projekt i wybór kamieni szlachetnych, przesyłka dotarła do mnie terminowo paczkomatem. Świetny jubiler
Michelson Diamonds Ltd to firma godna polecenia, pozytywnie mnie zaskoczyła. Dokonywałem zamówienia poprzez stronę internetową. Bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i poprzez e-mail z Panem Pawłem. Srebrny sygnet wykonany jest z należytą starannością i przykuwa spojrzenie. Zamówienie dotarło co prawda ze znacznym opóźnieniem, lecz nie zależało mi na czasie więc nie uznaję tego jako błąd. Serdecznie dziękuję i polecam!
Piękna biżuteria, bardzo wysoka jakość, obsługa na wysokim poziomie, polecam serdecznie 🙂
W życiu każdego faceta przychodzi taki moment kiedy trzeba postawić sprawę jasno. Dzięki firmie Michelson Diamonds, i jej właścicielowi Pawłowi Jaworskiemu spełniło się moje marzenie o narzeczeństwie! Wszystko na czas, idealne wykonanie. Łzy szczęścia na twarzy mojej już Narzeczonej są najlepszym podsumowaniem współpracy z wami! Pozdrawiam z zimnego Kołobrzegu!

Jak dojechać?

Michelson Diamonds Warszawa, Śmiała 26

Oto przykładowy opis strony internetowej w języku HTML, oparty na podanych danych:

Informacje ogólne

Firma Michelson Diamonds Ltd to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Warszawie. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne oraz wyjątkowe wieczorowe i codzienne akcesoria. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz wysoką jakość produktów. Pracownicy firmy są znani z ogromnej wiedzy oraz umiejętności dzielenia się nią z klientami, aby spełnić ich oczekiwania. Firma znajduje się przy ulicy Śmiała 26 w Warszawie.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zachwyt nad profesjonalizmem i zaangażowaniem pracowników firmy Michelson Diamonds Ltd. Opinie świadczą o wysokiej jakości biżuterii, starannie wykonanej i zgodnej z oczekiwaniami klientów. Klienci doceniają również doskonały kontakt ze sprzedawcami oraz terminową realizację zamówień. Ogólnie, opinie ukazują firmę jako miejsce, w którym spełniają się marzenia o wyjątkowej biżuterii.

Lokalizacja

Salon jubilerski Michelson Diamonds Ltd znajduje się w atrakcyjnej okolicy w Warszawie, blisko centrum miasta. W pobliżu adresu firmy można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie oraz sklepy. Jest to idealne miejsce na zakupy biżuterii oraz miłe spędzenie czasu w otoczeniu eleganckich miejsc.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Michelson Diamonds Ltd, możesz to zrobić pod numerem telefonu 505 826 828 lub odwiedzając ich stronę internetową: http://www.michelson.pl/. Firma mieści się przy ulicy Śmiała 26 w Warszawie i serdecznie zaprasza do osobistych odwiedzin.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.