Salon Jubilerski - Toruń

MATOSEK studio Pracownia biżuterii artystycznej Toruń, Zygmunta Moczyńskiego 13

Informacje o firmie:

  • Telefon: 796 557 467
  • Strona internetowa: http://www.matosekstudio.com/
  • Adres: Zygmunta Moczyńskiego 13, 87-100 Toruń, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Serdecznie polecam pracownię Pani Pauliny 🙂 Przemiła i kreatywna osoba.
Dziękuję za indywidualne podejście i przyjemną atmosferę. Osobowość Pauliny sprawia, że można się czuć swobodnie od pierwszego spotkania. Już dziś zapowiadam kolejne!!! Polecam z całego serca i życzę duuuużo pracy 😉
Piękna biżuteria dzięki, której każda kobieta może poczuć się naprawdę wyjątkowo
Uwielbiam Panią Paulinę Matosek! Charyzmatyczna osobowość! Wspaniała osoba do twórczej współpracy!
SUPER projekty super obsługa- dopasowane do klienta- serdecznie polecam !!!!

Jak dojechać?

MATOSEK studio Pracownia biżuterii artystycznej Toruń, Zygmunta Moczyńskiego 13

Informacje ogólne

MATOSEK Studio to salon jubilerski zlokalizowany przy Zygmunta Moczyńskiego 13 w Toruniu. Firma oferuje wyjątkową biżuterię artystyczną, stworzoną z pasją i precyzją. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz przyjemną atmosferę podczas zakupów, co czyni firmę miejscem idealnym dla osób poszukujących nietuzinkowych wyrobów jubilerskich. Salon znajduje się w prestiżowej lokalizacji, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość oferowanych produktów.

Podsumowanie opinii

Klienci bardzo pozytywnie oceniają MATOSEK Studio, podkreślając szczególnie profesjonalizm obsługi oraz wyjątkowość biżuterii. Opinie wskazują, że firma ma charyzmatyczną i kreatywną właścicielkę, co przekłada się na indywidualne podejście do klienta oraz unikalne projekty biżuterii.

Lokalizacja

MATOSEK Studio znajduje się w centralnej części Torunia, w okolicy zachwycającej historyczną architekturą i bogatą ofertą kulturalną. W pobliżu salonu znajdują się liczne zabytki, restauracje oraz miejsca rekreacyjne, co sprawia, że wizyta w MATOSEK Studio może być wyjątkowym doświadczeniem łączącym zakupy z odkrywaniem uroków miasta.

Kontakt

Klienci mogą skontaktować się z MATOSEK Studio pod numerem telefonu 796 557 467 lub odwiedzić stronę internetową www.matosekstudio.com. Osobiste odwiedziny salonu jubilerskiego są również mile widziane pod adresem: Zygmunta Moczyńskiego 13, 87-100 Toruń, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.