Pruszków - Salon Jubilerski

Lipiński Krzysztof. Pracownia złotnicza Pruszków, Bolesława Prusa 42

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 728 55 85
 • Strona internetowa: http://www.facebook.com/SalonJubilerskiWojcik
 • Adres: Bolesława Prusa 42, 05-800 Pruszków, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

A ja w ogóle nie rozumiem opinii pt. arogancki Pan. To nie zupa pomidorowa że każdy musi go lubić. Ma robić dobrze swoją robotę. I robi. Ja z usług tego Pana korzystam od wielu wielu lat, cała moja rodzina korzysta. Zawsze pomoże, doradzi. Ostatnio zrobił nam obrączki, i dostałam pierścionek zaręczynowy z tego salonu, i jestem zachwycona. Za każdym razem Pan był uśmiechnięty, cierpliwy i pomocny. Bardzo polecam salon, i usługi Pana Krzysztofa, obsługa na najwyższym poziomie.
Niestety, już o godz. 17:30 było zamknięte, pomimo że wg informacji jest czynne do 18.
Obsługa najlepsza na świecie. Obrączki od 4 lat jak nowe kolczyki i blansoletki kupione w pracowni jublilerskiej doskonałej jakości polecam wszystkim
Nie ocenię fachowości uslugi, bo moja biżuteria okazała się niegodną naprawy (srebro). Pan w sympatyczny sposób dał mi do zrozumienia żebym sama sobie naprawiła bransoletkę. Informacji, że naprawiane jest tylko złoto nie zauważyłam, a oszczędzilibyśmy sobie czasu nawzajem.Także ze srebrem gdzie indziej.
Pan może jest profesjonalistą w swoim fachu. Na pewno nie jest profesjonalistą w obsłudze klienta. Przyszedłem bo szukałem kogoś kto uzupełni cyrkonie w kolczykach. Usłyszałem ze to dziadosko wykonana robota i on się tego nie podejmie. Ponadto teraz święta i jest mnós5two pracy. A w ogóle jak na gwarancji u kogoś innego to niech ten inny zrobi. Ogólnie mówiąc: nie pomogę bo nie chce mi się – radź sobie pan sam. Na moje słowa ze firma gdzie to kupiłem zwinęła się i nie będę jej szukał po Polsce – pan rozłożył ramiona i …. Tak więc szanowny właścicielu. Zanim coś powiesz do potencjalnego twojego klienta, najpierw zastanów się czy warto. Tacy rzemieślnicy jak Pan wygina jak dinozaury jeśli będą mieć takie podejście. A i tak już macie przekichane z konkurencją z dużych zakładów.

Jak dojechać?

Lipiński Krzysztof. Pracownia złotnicza Pruszków, Bolesława Prusa 42

Informacje ogólne:

Salon Jubilerski Wojcik to renomowana firma działająca na rynku jubilerskim. Znajduje się na Bolesława Prusa 42 w Pruszkowie. Oferuje szeroki asortyment biżuterii najwyższej jakości, w tym obrączki, pierścionki zaręczynowe, kolczyki oraz bransoletki. Obsługa salonu jest znana z profesjonalizmu, cierpliwości i pomocnego podejścia do klienta. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a lokalizacja sprzyja wygodnemu dostępowi. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.facebook.com/SalonJubilerskiWojcik. Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem: 22 728 55 85, aby umówić się na wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów jednoznacznie wskazują na wysoką jakość obsługi i produktów oferowanych przez Salon Jubilerski Wojcik. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi, wysoką jakość biżuterii oraz pomocne podejście personelu. Zarówno pozytywne opinie dotyczące zadowolenia z zakupów, jak i negatywne komentarze odnoszące się do drobnych niedogodności w godzinach otwarcia, stanowią cenne wskazówki dla potencjalnych klientów. Współczesne metody komunikacji pozwalają łatwo skontaktować się z salonem oraz uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty handlowej.

Lokalizacja:

Salon Jubilerski Wojcik zlokalizowany jest przy Bolesława Prusa 42 w Pruszkowie. Okolica jest dobrze skomunikowana, co ułatwia dostęp do salonu z różnych części miasta. W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe oraz atrakcje, które mogą zainteresować klientów. Dzięki dogodnej lokalizacji, wizyta w salonie jubilerskim staje się wygodna i komfortowa.

Kontakt:

Aby skontaktować się z Salonem Jubilerskim Wojcik, można wykorzystać numer telefonu: 22 728 55 85 lub odwiedzić stronę internetową: http://www.facebook.com/SalonJubilerskiWojcik w celu uzyskania dodatkowych informacji i konsultacji. Salon znajduje się przy adresie: Bolesława Prusa 42, 05-800 Pruszków, Polska, co zachęca do osobistych odwiedzin i zapoznania się z szerokim wyborem biżuterii oferowanej przez salon.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.