Salon Jubilerski - Świdnica

Lakner.pl Świdnica, Środkowa 3

Informacje o firmie:

 • Telefon: 603 350 989
 • Strona internetowa: http://www.lakner.pl/
 • Adres: Środkowa 3, 58-100 Świdnica, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:15
  • wtorek: 10:00–17:15
  • środa: 10:00–17:15
  • czwartek: 10:00–17:15
  • piątek: 10:00–17:15
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem klientem Laknera od kilku lat. Jedna z niewielu firm w okolicy o tak dużym zakresie usług. Panowie zawsze pomocni i uprzejmi. Nowa i elegancka lokalizacja jeszcze bardziej zachęca do odwiedzin. Polecam!
Nie polecam.. oddałem komputer do naprawy, zapłaciłem za diagnostykę dzięki której, nie dowiedziałem się więcej niż sam wiedziałem. A w konsekwencji sam naprawiłem swój komputer. Jak chcesz mieć coś dobrze zrobione to zrób to sam… Edit: odpowiedż do komentarza: Płyta główna nie była uszkodzona, a jeżeli serwis który potrafi tylko twierdzić że jeżeli coś nie działa to trzeba to wymienić nie może nazywać się serwisem, bo w moim odczuciu nie zrobiliście nic żeby to naprawić… A wystarczyło tylko przemyć styki procesora alkoholem…
Panowie raczej starają się pomagać , nie znam drugiej firmy w Świdnicy , która tak szybko znajdzie / naprawi zasilacz – albo w ogóle będzie miała zasilanie do każdego modelu laptopa, dodam że nawet tanio te usługi serwisowe 🙂
Świetna obsługa, profesjonalny serwis, fachowa pomoc przy awarii komputerów. Najszybszy serwis w Świdnicy. Polecam w 100 procentach.
Właściciel uprzejmy i sympatyczny. Bardzo dobry kontakt z klientem. Można Mu zaufać. Ale jak to w takim miejscu nie można oczekiwać atrakcyjnych propozycji cenowych. Coś za coś

Jak dojechać?

Lakner.pl Świdnica, Środkowa 3

Informacje o firmie:

Lakner to salon jubilerski zlokalizowany w Świdnicy, oferujący szeroki zakres usług. Firma zapewnia profesjonalną obsługę oraz elegancką lokalizację, która zachęca do odwiedzin. W ofercie znajdują się wyroby jubilerskie o wysokiej jakości oraz fachowe doradztwo. Salon mieści się przy ulicy Środkowej 3, 58-100 Świdnica, Polska. Godziny otwarcia są korzystne dla klientów, z możliwością odwiedzenia w dni robocze oraz w soboty.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat Laknera, chwaląc profesjonalną obsługę, szybkość naprawy oraz fachową pomoc w zakresie elektroniki. Zauważają także sympatyczną i zaufaną atmosferę w salonie. Jednocześnie, niektórzy klienci wskazują na aspekty związane z ceną usług, które mogą być mniej atrakcyjne. Ogólnie jednak, firma cieszy się uznaniem klientów i jest często polecana z uwagi na wysoką jakość usług.

Lokalizacja:

Firma Lakner mieści się w atrakcyjnej okolicy przy ulicy Środkowej 3 w Świdnicy. W bliskim otoczeniu znajdują się różnorodne punkty usługowe i handlowe, co sprawia, że salon jubilerski jest łatwo dostępny dla klientów. W okolicy można także znaleźć inne atrakcje turystyczne oraz miejsca do relaksu.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą Lakner, można skorzystać z numeru telefonu 603 350 989 lub odwiedzić stronę internetową www.lakner.pl. Salon jubilerski znajduje się przy adresie: Środkowa 3, 58-100 Świdnica, Polska, co stanowi zachętę do osobistego odwiedzenia firmy.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.