kamień w pierścionku
Olsztyn - Salon Jubilerski

Kuck Olsztyn, 11 Listopada 8

Informacje o firmie:

 • Telefon: 89 534 02 44
 • Strona internetowa: https://kuck.pl/
 • Adres: 11 Listopada 8, 11-041 Olsztyn, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–18:00
  • wtorek: 09:00–18:00
  • środa: 09:00–18:00
  • czwartek: 09:00–18:00
  • piątek: 09:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W połowie września oddaliśmy zegarek do naprawy, w ciagu tygodnia ktoś miał odezwać się w sprawie wyceny, gdy po 2 tygodniach nie dostaliśmy żadnej informacji udaliśmy się do salonu gdzie powiedziano nam ze za kilka dni dostaniemy informacje. Ponownie brak odzewu, po miesiącu zadzwoniliśmy i Pani która odebrała niestety nic nie wiedziała na temat zegarka. Aktualnie jest początek listopada a my nie mamy ani zegarka ani żadnej informacji. Skończyło się kupieniem nowego. Nikomu nie polecam.
Świetny sklep. Można negocjować ceny, zawsze uda się wypracować kompromis. Szybko i sprawnie działają. Nie ma problemu żeby sprowadzić zegarek z zagranicy. Polecam!
Ekspresowy czas serwisu zegarka, kontakt bez żadnych zastrzeżeń, cena adekwatna do jakości usługi. Na wielki plus spolerowane rysy z klamry(usługa wykonana gratis), mimo że o tym nie wspomniałem w rozmowie telefonicznej. Polecam z czystym sumieniem
Super serwis, Pan zegarmistrz na miejscu wykonał zlecenie, ktorego nikt nie chciał się podjąć w UK. Bedziemy wracać.
Nie polecam. Nie kompetentny pracownik wprowadził mnie w błąd podając cenę ze strony jako ostateczną dla produktu. W rzeczywistości cena zegarka była dostępna o kilkaset złotych niższa. Na uwagę, ze mija się z prawdą stwierdził, ze w sumie są różne rabaty na różne zegarki 🙂 to tak w kwesti profesjonalizmu.

Jak dojechać?

Kuck Olsztyn, 11 Listopada 8

Informacje ogólne

Firma Kuck jest renomowanym salonem jubilerskim zlokalizowanym w Olsztynie. W ofercie posiadają bogaty asortyment zegarków oraz biżuterii najwyższej jakości. Klienci chwalą obsługę, która zawsze służy fachowym doradztwem i profesjonalnym podejściem. Salon usytuowany jest pod adresem 11 Listopada 8, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających miasto. Godziny otwarcia są przystosowane do potrzeb klientów, a dodatkowo istnieje możliwość kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia strony internetowej.

Podsumowanie opinii

Klientom zależy na szybkości, profesjonalizmie oraz atrakcyjnych cenach. Opinie wskazują, że firma Kuck zaspakaja te potrzeby, oferując ekspresowy serwis zegarków oraz możliwość negocjacji cen. Jednak zdarzają się również negatywne opinie dotyczące braku kompetentności niektórych pracowników.

Lokalizacja

Salon jubilerski Kuck ulokowany jest w sercu Olsztyna, w pobliżu miejsca historycznego jakim jest ulica 11 Listopada. Otoczenie salonu to restauracje, sklepy oraz relaksujące tereny spacerowe, co czyni go atrakcyjnym punktem dla klientów w trakcie ich wizyty w mieście.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Kuck, możesz zadzwonić pod numer telefonu 89 534 02 44, odwiedzić ich stronę internetową: https://kuck.pl/, lub udać się osobiście pod adres: 11 Listopada 8, 11-041 Olsztyn, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.