Otwock - Salon Jubilerski

Kołodziej Marian. Pracownia złotnicza Otwock, Kupiecka 1

Informacje o firmie:

  • Telefon: 22 789 46 31
  • Strona internetowa: http://missebo.pl/
  • Adres: Kupiecka 1, 05-400 Otwock, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jak dojechać?

Kołodziej Marian. Pracownia złotnicza Otwock, Kupiecka 1

Informacje ogólne

Firma jubilerska „Missebo” oferuje szeroki wybór biżuterii wykonanej z najwyższej jakości materiałów. Znajdziesz tu zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory, które z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi pięknych dodatków. Obsługa jest profesjonalna i zawsze chętna do udzielenia fachowej porady. Lokalizacja firmy jest dogodna, znajduje się przy ulicy Kupieckiej 1 w Otwocku, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą „Missebo” za wysoką jakość biżuterii oraz miłą obsługę. Dodatkowo, doceniają dogodną lokalizację i szybki czas realizacji zamówień. Opinie klientów świadczą o profesjonalizmie i zaangażowaniu pracowników, co przekłada się na wysoką satysfakcję z zakupów.

Lokalizacja

Firma znajduje się w urokliwej okolicy Otwocka, blisko parków i terenów zielonych, co tworzy przyjemne otoczenie dla klientów. Przez to miejsce łatwo dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. W pobliżu znajdują się także restauracje i sklepy, co pozwala na spędzenie przyjemnego czasu po dokonaniu zakupów.

Kontakt

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.