Salon Jubilerski - Wrocław

Kolet. Pracownia złotnicza Wrocław, Dokerska 22

Informacje o firmie:

 • Telefon: 71 373 90 75
 • Strona internetowa: https://www.zloto.wroclaw.pl/
 • Adres: Dokerska 22, 54-142 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Porządna firma. Terminowe i porządnie wykonane powiększenie obrączki. Miła, fachowa obsługa. Polecam!
Chyba zależy na kogo się trafi, miałam do czynienia z dosyć mrukliwym panem oraz bardzo życzliwą panią. Niemniej usługa zmiany rozmiarów obrączek wykonana dobrze, szybko i niedrogo. Oczywiście można było poprzymierzać próbniki żeby dobrać odpowiedni rozmiar. Wykonane zostały także grawery, usługa również bez zarzutu. Mały minus za niewielki wybór biżuterii dostępnej na miejscu – innym razem próbowałam kupić łańcuszek i niemal nie było z czego wybierać.
Bardzo profesjonalna i miła obsługa, informuje o wszystkich ważnych aspektach dotyczących obróbki lub samej biżuterii, chętnie doradzi, zamówienie wykonane błyskawicznie, kilka dni przed czasem. Ceny są bardzo przystępne. Zmniejszałam tu dwa pierścionki, zaręczynowy i obrączkę, oba wyglądają nawet lepiej niż przed zmniejszeniem. Mam też stąd srebrny, piękny łańcuszek, ślicznie wykonany, bardzo dobrej jakości, zapakowany od razu w pudełeczko. Z całego serca polecam 🙂
Super, tania naprawa i biżuteria jak nowa!
Bardzo, bardzo pozytywnym doświadczeniem jest korzystanie z usług tej firmy. Doradztwo i serwis na wysokim poziomie. Cierpliwość i wysłuchanie klienta. Profesjonalne podejście do oczekiwań, nawet jeśli odrobinę trącą fanaberią 😉 A do tego, wszystko powyższe, dostępne w umiarkowanych cenach, przy stale towarzyszącym uśmiechu 🙂 Polecam jak najbardziej!!!

Jak dojechać?

Kolet. Pracownia złotnicza Wrocław, Dokerska 22

Informacje ogólne:

Firma jubilerska znajdująca się pod adresem Dokerska 22, 54-142 Wrocław, oferuje szeroki wybór biżuterii wysokiej jakości oraz profesjonalne usługi jubilerskie. Klienci mogą liczyć na miłą i fachową obsługę oraz atrakcyjne ceny. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–17:00. W ofercie sklepu znajduje się także możliwość zmiany rozmiarów obrączek oraz wykonywania grawerów na biżuterii. Kontakt telefoniczny: 71 373 90 75. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.zloto.wroclaw.pl/

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat firmy jubilerskiej. Wspominają o miłej obsłudze, szybkim i profesjonalnym wykonaniu usług jubilerskich oraz atrakcyjnych cenach. Niewielki minus pojawia się w kwestii dostępności biżuterii na miejscu. Pomimo tego, opinie są zdecydowanie pozytywne, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Lokalizacja:

Firma jubilerska zlokalizowana jest przy ulicy Dokerska 22, 54-142 Wrocław. Okolica ta charakteryzuje się dogodnym dostępem komunikacyjnym oraz różnorodnością innych usług oraz punktów handlowych. W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne oraz restauracje, co sprawia, że lokalizacja firmy jest atrakcyjna dla klientów.

Kontakt:

Zachęcamy do skontaktowania się z firmą jubilerską poprzez telefon: 71 373 90 75, odwiedzenie strony internetowej: https://www.zloto.wroclaw.pl/, oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Dokerska 22, 54-142 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.