Libiąż - Salon Jubilerski

Karmelo Libiąż, 11 Listopada 24/lokal 32

Informacje o firmie:

 • Telefon: 503 163 535
 • Strona internetowa: https://karmelo.pl/
 • Adres: 11 Listopada 24/lokal 32, 32-590 Libiąż, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–16:00
  • wtorek: 09:00–16:00
  • środa: 09:00–16:00
  • czwartek: 09:00–16:00
  • piątek: 09:00–16:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Biżuteria ładna, sprawna obsługa, jednak łańcuszek bransoletki miał być w kształcie serduszek połączonych ze sobą, a jest zwykły (model BR101)
Szanowni Państwo! Jesteście rewelacyjnym sklepem! I nie mam tu na myśli tylko aspektów związanych ze sprzedażą ale również podejściem do Klienta jeśli ten ma jakieś uwagi. Państwa zachowanie jest bardzo profesjonalne i rzadko spotykane w dzisiejszym świecie zwłaszcza e-sklepów. Z pewnością będę Państwa wszystkim polecać i zachwalać. Dziękuję wpierw za piękną biżuterię używana w szczególne dla mnie dni jak i za możliwość cieszania się nią i zachowanie wspomnień. Pozdrawiam ciepło! Jesteście na medal!!!
Biżuteria przepiękna ! Pomocna obsługa, Państwo poświęcili mi naprawdę sporo czasu aby wybrać właściwa biżuterię a i tak zamówiłam 2 komplety nie ma najmniejszego problemu ze zwrotem czy wymiana. Przesyłka w ekspresowym tempie ! Szczerze polecam ! Biżuteria w rzeczywistości wyglada 1000 razy lepiej niż na zdjęciach.
Piękna biżuteria i wspaniały kontakt. Obsługa jest bardzo uprzejma. Nie ma najmniejszego problemu z wprowadzaniem zmian czy wykonaniem biżuterii na wymiar. Poza tym bardzo ekspresowa wysyłka. Wszystko jak należy, gorąco wszystkim polecam 🙂
Biżuteria robiona na zamówienie, doskonała i przepiekna, dokładnie tak jak chciałam. Kontakt ze sklepem bardzo dobry zarówno mailowy jak i telefoniczny. Szybka odpowiedz na każde pytanie, bieżące informacje o zamówieniu. Polecam z czystym sumieniem.

Jak dojechać?

Karmelo Libiąż, 11 Listopada 24/lokal 32

Informacje ogólne:

Firma Karmelo to salon jubilerski oferujący szeroki wybór pięknej biżuterii. Znajdziesz tutaj nie tylko eleganckie zestawy na wyjątkowe okazje, ale także pomocną obsługę i indywidualne podejście do Klienta. Salon mieści się przy ul. 11 Listopada 24 w Libiążu, otwarty od poniedziałku do soboty. Możesz także skorzystać z ich profesjonalnej strony internetowej karmelo.pl, aby zapoznać się z ofertą i złożyć zamówienie.

Podsumowanie opinii:

Firma Karmelo cieszy się uznaniem klientów dzięki pięknej biżuterii, profesjonalnej obsłudze oraz szybkiej i bezproblemowej realizacji zamówień. Klienci chwalą elastyczność w dostosowaniu biżuterii do ich oczekiwań oraz ekspresową wysyłkę. Sklep jest polecanym miejscem dla osób poszukujących wyjątkowych i wysokiej jakości wyrobów jubilerskich.

Lokalizacja:

Karmelo znajduje się w malowniczej okolicy w centrum Libiąża. Bliskość Galerii Handlowej oraz innych punktów usługowych ułatwia dotarcie do salonu. Dzięki dogodnemu położeniu, szybko i wygodnie możesz odwiedzić ten elegancki sklep jubilerski.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Karmelo, zadzwoń pod numer telefonu 503 163 535 lub odwiedź ich stronę internetową pod adresem karmelo.pl. Możesz także osobiście odwiedzić salon jubilerski, który znajduje się przy ul. 11 Listopada 24/lokal 32 w Libiążu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.