Chełm - Salon Jubilerski

Jubiler Zlotnik Chełm, Lubelska 53

Informacje o firmie:

  • Strona internetowa: https://www.facebook.com/DKJubiler
  • Adres: Lubelska 53, 22-100 Chełm, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jak dojechać?

Jubiler Zlotnik Chełm, Lubelska 53

Informacje ogólne

Firma Jubiler Złotnik Chełm mieści się przy ulicy Lubelska 53, 22-100 Chełm, Polska. Specjalizuje się w jubilerskim asortymencie, oferując bogaty wybór wysokiej jakości biżuterii. Obsługa jest profesjonalna i zawsze chętna do udzielenia pomocy oraz porady. Salon jubilerski stanowi idealne miejsce dla miłośników pięknych i unikatowych ozdób. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie czeka na Państwa wyjątkowa biżuteria, idealna na prezenty lub dla uświetnienia wyjątkowych okazji.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów dotyczące Jubilera Złotnika Chełm wyrażają zachwyt nad jakością i wyborem biżuterii. Klienci podkreślają profesjonalną obsługę oraz unikatowy charakter oferowanych ozdób. Firma zyskała pozytywne opinie, co świadczy o jej renomie w branży jubilerskiej.

Lokalizacja

Salon jubilerski Jubiler Złotnik Chełm znajduje się przy ulicy Lubelskiej 53 w Chełmie. Jest to atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów. W okolicy znajdują się również inne sklepy, restauracje oraz punkty usługowe, co tworzy przyjazne otoczenie dla potencjalnych klientów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą Jubiler Złotnik Chełm poprzez odwiedzenie naszej strony internetowej https://www.facebook.com/DKJubiler. Można również skontaktować się telefonicznie oraz/osobiste odwiedzić salon jubilerski przy ulicy Lubelskiej 53 w Chełmie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.