Salon Jubilerski - Zamość

Jubiler Zamość I.M. Białaccy Zamość, Przemysłowa 10

Informacje o firmie:

 • Telefon: 514 277 310
 • Strona internetowa: http://allegro.pl/uzytkownik/Jubiler_Bialaccy
 • Adres: Przemysłowa 10, 22-400 Zamość, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo duży wybór biżuterii złotej i srebrnej , naprawdę atrakcyjne ceny, a obsługa przemiła i kompetentna. Dużym atutem salonu I.M. Białaccy jest możliwość naprawy biżuterii. Szczerze polecam.
Z czystym sumieniem polecam to miejsce! Śliczna biżuteria dobrej jakości w przystępnych cenach. Panie bardzo miłe i pomocne. Moja stara biżuteria po serwisie u Państwa dostała drugie życie. Jeszcze raz dziękuję!
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, duży wybór biżuterii , bez problemu można dobrać cały zestaw ślubny, jak było w naszym przypadku. Panie świetnie doradzają, zawsze pozytywne i uśmiechnięte. Pomagają dobierać zestawy, biżuterię pod ubranie i okazję, a nie tylko stoją i obserwują. Zainteresowanie klientem w 100%, dlatego w 110% polecamy i pozdrawiamy 🙂
Miejsce może niepozorne, ale warte odwiedzenia – spory wybór złota w dość konkurencyjnych cenach. Pani nawet uprzejma oraz pomocna (jeśli chodzi o standardową, dostępną na sklepie biżuterię), z tego zakupu jestem zadowolona. Odniosłam jednak wrażenie, że bardziej wymagający klient (choć powiedziałam wprost czego dokładnie szukam i w jakim rozmiarze) staje się nieco problematyczny… Wystarczy po prostu sprawdzić i powiedzieć czy coś jest do zaoferowania zamiast reklamować cyrkonie, a przy tym napominać, że wymyślam. W dzisiejszych czasach brylant z innym kamieniem szlachetnym to nic nadzwyczajnego w pierścionkach zaręczynowych 🙂
Ogromny wybór biżuterii złotej i srebrnej w super cenach. Bardzo miła obsługa, Panie życzliwe, uśmiechnięte, z chęcią pomogą coś dobrać, doradzić. Na pewno wrócę! 😉

Jak dojechać?

Jubiler Zamość I.M. Białaccy Zamość, Przemysłowa 10

Oto przykładowy opis w HTML, który zawiera informacje na temat firmy:

Informacje ogólne

Jubiler Białaccy to salon jubilerski z bogatym wyborem biżuterii złotej i srebrnej. Klienci chwalą atrakcyjne ceny, kompetentną i miłą obsługę oraz możliwość naprawy biżuterii. Salon mieści się przy Przemysłowej 10 w Zamościu, Polska. Godziny otwarcia są korzystne dla klientów, co umożliwia odwiedziny w dogodnym czasie.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą salon Jubiler Białaccy za duży wybór biżuterii, przystępne ceny, miłą i pomocną obsługę oraz możliwość naprawy biżuterii. Opinie odzwierciedlają pozytywne doświadczenia klientów, którzy doceniają profesjonalizm oraz szeroki wybór produktów. Salon zdobył uznanie klientów za pomoc w doborze zestawów ślubnych oraz indywidualne podejście do klienta.

Lokalizacja

Salon Jubiler Białaccy znajduje się przy Przemysłowej 10 w Zamościu. Okolica jest dogodnie połączona komunikacją miejską oraz oferuje różnorodne atrakcje dla odwiedzających, takie jak restauracje i sklepy.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez numer telefonu: 514 277 310, odwiedzenie strony internetowej: http://allegro.pl/uzytkownik/Jubiler_Bialaccy oraz osobiste odwiedziny w salonie przy adresie: Przemysłowa 10, 22-400 Zamość, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.