Salon Jubilerski - Wrocław

Jubiler Watch Center Ryszard Bliger Wrocław, Marszałka Józefa Piłsudskiego 94

Informacje o firmie:

 • Telefon: 71 343 30 43
 • Strona internetowa: http://www.rbliger.pl/
 • Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 94, 50-017 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wspaniałe, rodzinne miejsce tworzone przez ludzi z fachem w ręku, artyzmem w duszy i życzliwością którą ciężko spotkać. Piękny pierścionek zaręczynowy, niespotykany idelanie dopasowany i pasujacy do mnie. Odebraliśmy również nasze obrączki ślubne, dwa małe dzieła sztuki. Jesteśmy oczarowani. Bardzo dziękujemy za piękny prezent jaki otrzymaliśmy od Państwa. Jest to nasz pierwszy prezent ślubny, który zapadnie w pamięci . Z serca polecam.
Wspaniały zakład jubilerski. Bardzo profesjonalne doradztwo i ogromny wybór biżuterii. Panowie potrafią naprawić, powiększyć, zmiejszyć praktycznie wszystko w jak najlepszym standardzie usług i cen. Pełen profesjonalizm i tradycja w jednym miejscu.
Przemiła obsługa, Pan właściciel fachowym okiem spojrzał na mój pierścionek który trzeba powiększyć zaproponował najlepsze rozwiązanie tak aby złoto nie uległo zniszczeniu , łańcuszek został naprawiony na miejscu trwało to kilka minut . Poprosiłam również o wymianę baterii w zegarku , niestety nie udało się ze względu na mało popularny model , za to zapisał jakiej należy szukać . Usługi naprawdę na jak najwyższym poziomie . Serdecznie polecam !

Jak dojechać?

Jubiler Watch Center Ryszard Bliger Wrocław, Marszałka Józefa Piłsudskiego 94

„`html

Informacje ogólne

Firma jubilerska Watch Center Ryszard Bliger to rodzinne miejsce o profesjonalnej obsłudze i bogatym asortymencie biżuterii. Zlokalizowana jest przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 94, 50-017 Wrocław. W ofercie można znaleźć pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne i szeroki wybór biżuterii. Godziny otwarcia są elastyczne, umożliwiając odwiedziny w dogodnym czasie. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy zachwalają profesjonalizm obsługi oraz wysoką jakość usług.

Podsumowanie opinii

Klienci polecają jubilerski Watch Center Ryszard Bliger ze względu na fachowość obsługi, oryginalny wybór biżuterii oraz profesjonalne doradztwo. Pozytywne opinie świadczą o zadowoleniu z zakupów oraz napraw biżuterii. Firma znana jest z wysokiej jakości usług i dbałości o indywidualne potrzeby klientów.

Lokalizacja

Firma znajduje się w prestiżowej lokalizacji w sercu Wrocławia. W pobliżu ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 94, można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie i sklepy. Jest to dogodne miejsce dla klientów szukających wyjątkowej biżuterii w kameralnej atmosferze.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Watch Center Ryszard Bliger, można zadzwonić pod numer 71 343 30 43 lub odwiedzić ich stronę internetową: www.rbliger.pl. Fizycznie można ich odwiedzić pod adresem: Marszałka Józefa Piłsudskiego 94, 50-017 Wrocław, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.