Salon Jubilerski - Tychy

Jubiler W. Ejankowski Tychy, Grota-Roweckiego 67

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 780 50 30
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-ejankowski.com/
 • Adres: Grota-Roweckiego 67, 43-100 Tychy, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam z czystym sumieniem bardzo duży wybór wyrobów zarówno ze złota jak i ze srebra. Bardzo miła obsługa która profesjonalnie podchodzi do klienta. Na pewno zajrzę tam jeszcze nie raz.
W imieniu męża przesyłam opinie: Do zakładu trafiłem z polecenia znajomego. Chociaż sklep wyglada z zewnątrz dość niepozornie, to dla tego co zastałem w środku warto było przejechać przez pół Polski. Przyjęty zostałem przez Pana Władysława (założyciela firmy), który przedstawił mi swojego syna- obecnie to on prowadzi zakład. Do zrobienia miałem złoty łańcuch i bransoletę według własnego projektu. Jako klient zostałem potraktowany z ogromnym szacunkiem i najwyższa fachowością. Podczas realizacji zamówienia byłem na bierząco informowany o postępach prac, konsultowano ze mną wszystkie istotne decyzje. Efekt prac przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wyrób wykonany został z zachowaniem imponującej staranności, nieomal z pietyzmem. Sposób wykonania zapięcia to dosłownie majstersztyk. Jeżeli ktoś szuka miejsca, gdzie można poczuć ponad 40 lat tradycji, przesiąkniętego pasją do wykonywanej pracy i serdeczną atmosferą rodzinnego rzemiosła na najwyższym poziomie,gdzie zwykłe zakupy stają się początkiem relacji, która będzie trwać długie lata, to trafi tu pod właściwy adres. Również szukając wyrobów gotowych warto tu zawitać. Asortyment jest szeroki, a wyroby są tu tańsze niż w sieciowych sklepach. Tu płaci się „tylko” za jakość i profesjonalizm, a nie za lokal wynajęty w modnej galerii handlowej i uśmiechnięte panie stręczące klientowi produkty w bandyckich cenach. A nawet jeżeli na miejscu nie znajdzie się odpowiedni produkt, to jedynymi ograniczeniami są tu wyobraźnia i portfel. Z cała odpowiedzialnością mogę powiedzieć, ze tu spełniane są marzenia. Łącząc wyrazy najwyższego uznania- Artur
Bardzo fajne miejsce. Centrum miasta, dobry dojazd. Jest gdzie zaparkować auto. Istnieją już od wielu lat, więc i mają wyrobioną renomę. Duży wybór biżuterii, dobre doradztwo oraz miła i pomocna obsługa.
Bardzo Dobrze oceniam to miejsce. Dziękuję właścicielom za bardzo dobre podejście do klienta. Kupowałem obrączki i państwo bardzo dobrze mi doradzili. Serdecznie pozdrawiam
Nie polecam ,ponieważ zlutowali zerwaną bransoletkę bez zawieszki,ktora sie znalazla po mojej interwencji ,czekałam na usługę tydzień po czym Pan z zaplecza z wulgarnym słownictwem musiał ją zerwać i z powrotem zlutować w innym miejscu .

Jak dojechać?

Jubiler W. Ejankowski Tychy, Grota-Roweckiego 67

Informacje o firmie:

Firma Jubiler W. Ejankowski oferuje szeroki wybór wyrobów jubilerskich zarówno ze złota, jak i ze srebra. Znajdziesz tutaj biżuterię zarówno gotową, jak i możliwość zamówienia wyjątkowych projektów, które są tworzone z dbałością o każdy detal. Obsługa klienta jest profesjonalna i miła, zawsze gotowa do udzielenia fachowej porady. Salon jubilerski mieści się przy Grota-Roweckiego 67 w Tychach, oferując dogodną lokalizację oraz łatwy dojazd. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.jubiler-ejankowski.com/ lub pod numerem telefonu: 32 780 50 30.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zachwyt nad bogatym wyborem, fachową obsługą oraz przyjazną atmosferą. Opinie pochwalają profesjonalne podejście do klienta i wysoką jakość wyrobów jubilerskich, zarówno gotowych, jak i wykonanych na zamówienie. Jubiler W. Ejankowski to miejsce, gdzie gwarancją jest nie tylko piękna biżuteria, ale również wzorowa obsługa i satysfakcja klienta.

Lokalizacja

Salon jubilerski znajduje się w centrum Tychów, przy Grota-Roweckiego 67, co zapewnia dogodny dojazd i możliwość łatwego parkowania. W bliskiej okolicy można znaleźć różnorodne punkty usługowe oraz restauracje, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego spaceru po okolicy.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez numer telefonu: 32 780 50 30, odwiedzenie strony internetowej: http://www.jubiler-ejankowski.com/, oraz osobiste odwiedziny w salonie jubilerskim przy adresie Grota-Roweckiego 67, 43-100 Tychy, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.