Salon Jubilerski - Słupsk

Jubiler Stanisławscy Słupsk, Marii Konopnickiej 13 A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 535 960 552
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/profile.php
 • Adres: Marii Konopnickiej 13 A, 76-200 Słupsk, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Serdecznie polecam z uwagi na unikatowe wzory i kolekcje, profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie oraz cudowną obsługę i bardzo atrakcyjne ceny. Klient czuje się tak, jakby należał do kręgu dobrych Znajomych. Zdecydowanie każdy znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie, zwłaszcza jeśli szuka czegoś co jest unikatem – a tu można zamówić biżuterię, która zostanie wykonana na indywidualne zamówienie 🙂 Korzystałam i z tej opcji. Byłam Klientką już kilka razy – zawsze wychodzę zadowolona 🙂
Nie ma lepszego jubilera. Obsługa przemiła, wybór fantastyczny. Tyle pięknej biżuterii, że ciężko wyjść z jedną rzeczą. Polecam
Polecam 🙂 100% satysfakcji i zadowolenia 🙂 Piękna biżuteria w bardzo dobrych cenach.
Bardzo duży wybór pięknej biżuterii w niepowtarzalnych wzorach. Przemiła i cierpliwa obsługa. Zdecydowanie polecam odwiedzić to miejsce. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie
Bardzo polecam salon! Długo szukałam czegoś wyjątkowego na swój ślub i w końcu znalazłam – Jubiler Stanisławscy przepiękna kolekcja ślubna. Magiczna. Jestem zakochana i ciaglę go noszę. Jest wyjątkowy. Serdecznie polecam.

Jak dojechać?

Jubiler Stanisławscy Słupsk, Marii Konopnickiej 13 A

Informacje ogólne:

Jubiler Stanisławscy to renomowany salon jubilerski oferujący unikatowe wzory i kolekcje biżuterii. Firma specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie oraz tworzeniu indywidualnych zamówień. Znajduje się pod adresem: Marii Konopnickiej 13 A, 76-200 Słupsk, Polska. Godziny otwarcia obejmują poniedziałek do piątku od 10:00 do 17:00, sobotę od 09:00 do 14:00, a w niedzielę firma jest zamknięta. Klienci cenią sobie atrakcyjne ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Podsumowanie opinii:

Firma cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami klientów. Klienci podkreślają unikatowe wzory biżuterii, profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę. Dodatkowo, atrakcyjne ceny oraz możliwość zamówienia biżuterii na indywidualne zamówienie sprawiają, że klienci często wracają do salonu jubilerskiego Jubiler Stanisławscy.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Jubiler Stanisławscy znajduje się w malowniczej okolicy Słupska, zaledwie kilka minut od głównego placu miasta. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz sklepy, co sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie czasu przy zakupach biżuterii.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 535 960 552. Dodatkowo, istnieje możliwość odwiedzenia strony internetowej: https://www.facebook.com/profile.php. Salon Jubiler Stanisławscy serdecznie zaprasza również do osobistych odwiedzin pod adres: Marii Konopnickiej 13 A, 76-200 Słupsk, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.