najtwardsza skała
Częstochowa - Salon Jubilerski

Jubiler SKORPION Częstochowa, al. Wojska Polskiego 207

Informacje o firmie:

 • Telefon: 500 045 954
 • Strona internetowa: https://www.jubilerskorpion.pl/
 • Adres: al. Wojska Polskiego 207, 42-202 Częstochowa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–22:00
  • wtorek: 10:00–22:00
  • środa: 10:00–22:00
  • czwartek: 10:00–22:00
  • piątek: 10:00–22:00
  • sobota: 10:00–22:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Ładny design wyrobów, dosc duży wybór, jednak ceny b.wysokie. Czasami można sobie zaszaleć…
Odradzam. W pierścionku zaręczynowym po 5 miesiącach poluzowała się łapka i wypadł kamień. Oczywiście reklamacja została odrzucona. Według opinii pierścionek był niepoprawnie użytkowany i wada musiała powstać w momencie noszenia czegoś ciężkiego, co uważam za dosyć abstrakcyjne uzasadnienie. Pierścionek był zakładany wyłącznie na okazje specjalne. Zdecydowanie nie polecam zakupów na tak ważne wydarzenia.
Gorąco polecam zakupy w Salonie ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie Personelu. Panie są bardzo miłe i z szacunkiem podchodzą do klienta. Nic nie stanowi dla Pań problemu. Zawsze cierpliwie i zainteresowane problemem klienta. Dodatkowo piękne wzornictwo i przystępne ceny.
Nie polecam Sprzedano mi zegarek który nie chodził. Był to prezent na swięta dla męża. Z wielką łaską Panie w sklepie Galeri Jurajskiej przyjęły mi reklamacje sugerując że najprawdopodobniej upusciłam zegarek i go zepsułam. Nigdy już tam nie zrobię zakupów.
Pani kierownik była bardzo pomocna doradziła z serca co i jak . Powiedziałam ,ze się przejdę po galerii jeszcze i pomyślę nad kupnem. Pożegnała mnie ze szczerym uśmiechem i życzliwością . Wróciłam bo zdecydowałam się na zakup biżuterii. Niestety Pani kierownik już nie było . Były dwie czarne Panie . Jedna chce zabić wzrokiem ,zero uśmiechu, gdy poprosiłam o wyciągnięcie zestawów to parskła buziom powietrzem ehh od niechcenia i rzuciła na szybę. Druga wredna zaczęła płynem przecierać szybę tak blisko jakby chciała mnie popchnąć. Wielki problem ,że się zastanawiałam nad wyborem i pokazywanie nerwów pracowniczek. Pracują tam za kare i nie mają totalnie podejścia do klienta. Powinny zostać wysłane na jakieś szkolenia lub zmienić pracę bo z takim podejściem sklep jest skazany na straty . Pozdrawiam z całego serca Panią kierownik . Kobieta złoto i uczcie się od niej .

Jak dojechać?

Jubiler SKORPION Częstochowa, al. Wojska Polskiego 207

Na podstawie podanych danych, przygotuję opis firmy do umieszczenia na stronie internetowej:

Informacje ogólne:
Jubiler SKORPION w Częstochowie oferuje bogaty wybór wysokiej jakości biżuterii, z uwzględnieniem nowoczesnego wzornictwa i tradycyjnych stylów. Firma zdobyła uznanie klientów dzięki profesjonalnej obsłudze, a także szybkiej reakcji na ewentualne problemy. Znajduje się na al. Wojska Polskiego 207, 42-202 Częstochowa, co umożliwia łatwy dostęp oraz wygodne zaparkowanie tuż obok sklepu.

Podsumowanie opinii:
Opinie klientów pokazują, że jubiler SKORPION cieszy się uznaniem ze względu na profesjonalizm, różnorodność asortymentu i atrakcyjne ceny. Jednakże pojawiły się również negatywne opinie dotyczące jakości produktów oraz podejścia personelu, które wymaga uwagi ze strony zarządu firmy.

Lokalizacja:
Sklep znajduje się w okolicy dużego centrum handlowego, Galerii Jurajskiej, co sprzyja wygodnemu zakupowi oraz szerokiemu wyborowi miejsc do spędzenia czasu wolnego po zrobieniu zakupów.

Kontakt:
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się pod numerem telefonu: 500 045 954, odwiedź stronę internetową: https://www.jubilerskorpion.pl/ lub odwiedź osobiście salon jubilerski znajdujący się przy al. Wojska Polskiego 207, 42-202 Częstochowa.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.