Bielsko-Biała - Salon Jubilerski

Jubiler Skorpion Bielsko Biała, Galeria Sfera Bielsko-Biała, Mostowa 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 512 020 656
 • Strona internetowa: https://jubilerskorpion.pl/
 • Adres: Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Mój ulubiony sklep z biżuterią. Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny i wzory zawieszek do bransoletek. Polecam!
Polecam sklep serdecznie. Wybór spory, ceny na każdą kieszeń i bardzo miła obsługa. Napewno wrócę
Gdyby można było nie dałabym ani jednej gwiazdki kupiłam zegarek szwajcarski 1 reklamacja przestał wskazywać prawidłowy czas naprawiono wyczyszczono 2 reklamacja odkleiły się kamienie z tarczy zegarka 3 reklamacja odleciała śrubka do nastawiana godziny i minuty. Wszystko to wytrzymałam ponieważ przy 3 reklamacji poinformowano mnie, że osoba odpowiedzialne skontaktuje się z w następnym dniu , niestety nikt nie skontaktował się ze mną przez tydzień . W tej sytuacji postanowiłam zadzwonić zostałam bardzo złe potraktowana oświadczono mi,że mam cierpliwie czekać , Przepraszam na co na kolejną nieudana naprawę.Odradzam zakup w tej firmie gdzie tak traktuje się klientów. Pozostaje mi tylko domniemać,że reklamacji jest tyle,że osoba odpowiedzialna za firmę przyjmuje je jako codzienność i lekceważy klientów nie widząc potrzeby poinformowania co dzieje się z przedmiotem reklamacji .
Nie polecam, zawiodłam się na jakości biżuterii, stosunek jakości do ceny to nieporozumienie.
W tym salonie miałem przyjemność zakupić pierścionek zaręczynowy. Pierścionek udało się wybrać przy pierwszej wizycie dzięki fachowej pomocy i bardzo dobrej obsłudze przemiłych Pań, które tam pracują. Pierścionek zrobił niesamowite wrażenie i bardzo dobrze pasował na palec mojej wybranki. Dobre ceny, miła i uśmiechnięta obsługa. Gorąco polecam!

Jak dojechać?

Jubiler Skorpion Bielsko Biała, Galeria Sfera Bielsko-Biała, Mostowa 5

„`html

Informacje ogólne

Firma „Jubiler Skorpion” zlokalizowana przy ul. Mostowej 5, 43-300 Bielsko-Biała, oferuje bogaty wybór biżuterii, zarówno dla klientów poszukujących eleganckich i klasycznych wzorów, jak i tych poszukujących nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań. Obsługa w sklepie jest profesjonalna i zawsze chętnie udziela porad klientom. Godziny otwarcia sklepu są bardzo duże, co sprzyja elastycznym wizytom klientów. Wszystkie produkty oferowane przez jubilera cechuje wysoka jakość i atrakcyjne ceny.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zadowolenie z wyboru biżuterii, atrakcyjnych cen, obsługi oraz fachowej pomocy. Zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne odsłaniają różnorodność klientów i ich doświadczenia. Przy wyborze biżuterii warto zwrócić uwagę na preferencje indywidualne i konsultację z profesjonalistami.

Lokalizacja

Firma „Jubiler Skorpion” mieści się w pobliżu Galerii Sfera Bielsko-Biała, w okolicy, gdzie można znaleźć różnorodne punkty usługowe, handlowe i rozrywkowe. Dzięki dogodnemu położeniu, klientom będzie łatwo wypocząć i zrelaksować się po zakupach.

Kontakt

Rekomendujemy bezpośredni kontakt z firmą „Jubiler Skorpion”, poprzez telefon: 512 020 656 lub odwiedzenie ich strony internetowej: https://jubilerskorpion.pl/. Zachęcamy również do osobistych odwiedzin na adresie: Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.