Otwock - Salon Jubilerski

JUBILER SKLEP PRZEMYSŁOWY. KĘDZIERSKI KAZIMIERZ. Otwock, Józefa Poniatowskiego 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 779 44 64
 • Strona internetowa: http://missebo.pl/
 • Adres: Józefa Poniatowskiego 1, 05-400 Otwock, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Sklep rodem z prl. Reklamacja na zasadzie do bramy i się nie znamy. Obsługa trzyma jakikolwiek poziom do momentu zakupu. Pytanie o możliwość wymiany z dopłatą zbyte śmiechem. Jak ktoś ma ochotę zaznania poprzedniego systemu w praktyce – polecam. W każdym innym przypadku stanowczo odradzan.
Jakieś 3 lata temu w tym sklepie obsługiwał mnie i córkę (6 lat) starszy Pan. Przyszłam z pytaniem o reklamację łańcuszka, który dla niej kupiłam, bo coś przy nim pękło. Na normalne pytanie o reklamację, ten Pan potraktował mnie i córkę skandalicznie. Strasznie się uniósł. Kazał mi i córce zabrać ręce z lady, bo miałam położone na niej ręce z łańcuszkiem. Potraktował nas jak jakieś śmieci. Córka przeżywała strasznie, to co się stało. Podsumowując. Nie polecam tego miejsca z uwagi na właśnie tego Pana. Zawsze mieli tam duży wybór i lubiłam ten sklep, ale po tamtym incydencie zdecydowanie go odradzam. Nikomu nie życzę takiej obsługi.
Witam narzeczony w lipcu kupił pierścionek zaręczynowy ktòry nie był tani starsza pani zapewniała że nic się nie stanie z pierścionkiem niestety 4 dni temu wypadły z niego 3 cyrkonie chcieliśmy zareklamować ale pani w chamski sposòb powiedziała że nie ma u nich reklamacj i kazała iść do złotnika naprawić.Nie polecam bo pòźniej problemy.Masakra
Bardzo duży wybór pięknej biżuterii. Obsługa bardzo miła i pomocna 🙂 polecam
Miła obsługa i kompetentna

Jak dojechać?

JUBILER SKLEP PRZEMYSŁOWY. KĘDZIERSKI KAZIMIERZ. Otwock, Józefa Poniatowskiego 1

Oto przykładowy opis firmy w HTML:

Informacje ogólne:

Firma jubilerska MissEbo oferuje bogaty asortyment wysokiej jakości biżuterii. Zlokalizowana przy Józefa Poniatowskiego 1 w Otwocku, salon jubilerski zapewnia profesjonalną obsługę i pomoc w doborze idealnego wyrobu. Oferują także możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 22 779 44 64 oraz odwiedziny strony internetowej http://missebo.pl/. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00–18:00.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Zdecydowana większość osób chwali duży wybór biżuterii oraz miłą i kompetentną obsługę. Istnieją jednak również negatywne opinie, które skupiają się głównie na problemach z obsługą reklamacji i niemiłym zachowaniu personelu. Ostateczne wrażenie pozostaje mieszane.

Lokalizacja:

Firma jubilerska MissEbo mieści się w urokliwej okolicy w Otwocku. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz możliwość zakupów i spacerów w sąsiedztwie.

Kontakt:

Skontaktuj się z firmą MissEbo poprzez telefon: 22 779 44 64 lub odwiedź ich stronę internetową: http://missebo.pl/. Możesz także osobiście odwiedzić salon jubilerski przy adresie Józefa Poniatowskiego 1, 05-400 Otwock, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.