Salon Jubilerski - Wrocław

Jubiler S.C Pracownia i Sklep Wrocław, Długa 37/47

Informacje o firmie:

 • Telefon: 71 359 24 33
 • Strona internetowa: http://jubilersc.pl/
 • Adres: Długa 37/47, 50-065 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–18:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Państwo doradzili mi rozmiar pierścionka do zmniejszenia. Zgodziłam się – pierścionek został zmniejszony. Jednakże okazał się być na mnie za mały. Gdy poszłam aby doradzić się aby zwiększyć pierścionek – ekspedient miał mnie w poważaniu, spędziłam 40 minut aby przyszedł właściciel i oznajmił mi że nie da się tego zrobić (co rozumiem, ale nawet jak zaproponowałam że dopłacę za surowiec – niespecjalnie był tym zainteresowany) i żebym przyszła do niego za tydzień. Więcej nie przyjdę. Podejście do klienta mało profesjonalne i absolutnie niewspierające. Odradzam usługi w tym zakładzie, no że chyba chce się coś kupić i szybko wyjść.
Przepięknie wykonana biżuteria w przystępnych cenach. Bardzo profesjonalny i miły właściciel. Serdecznie polecamy to miejsce. Obrączka i pierścionek ze zdjęcia został wykonany w tym miejscu
Rzeczywiście, wykonanie dość tanio, ale obsługa fatalna. Właściciel dostępny tylko kilka godzin dziennie, a i tak czasami go nie ma, a jak już jest i kogoś obsługuje, to zamiast zająć się klientami po kolei, to co chwilę odchodzi od jednego do drugiego jakby chciał obskoczyć wszystkich i zdążyć na mecz. Zamówiliśmy z narzeczoną obrączki ślubne. Chcieliśmy konkretny rozmiar, a właściciel uparł się, żeby zrobić większe, mimo że przekonywaliśmy go, że mierzyliśmy w kilku miejscach i ten rozmiar był dobry, tylko tego dnia narzeczona miała chyba opuchnięte palce. Zrobił te obrączki po swojemu i oczywiście była za duża. Dobrze, że chociaż potem bez problemu zmniejszył, ale nie pamiętam, czy za to płaciliśmy
Trafiłem na ten sklep po całym dniu jeżdżenia po innych Jubilerach i niczego nie żałuję. Obsługa mega przemiła i fachowa, Pani świetnie doradziła i pomogła w wyborze mojej bransoletki z której jestem mega zadowolony. Bardzo dobre ceny i jakoś wyrobów. Polecam
Duży wybór biżuterii , polecam

Jak dojechać?

Jubiler S.C Pracownia i Sklep Wrocław, Długa 37/47

Informacje ogólne:

Firma Jubiler S.C to salon jubilerski zlokalizowany w Wrocławiu. Oferuje szeroki asortyment biżuterii w przystępnych cenach. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i miłą atmosferą, co sprawia, że klienci chętnie wracają. Lokalizacja przy ulicy Długiej 37/47 sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów przebywających w okolicach centrum miasta. Sklep jest otwarty przez cały tydzień, co daje możliwość odwiedzenia go zarówno w dni powszednie, jak i weekendy.

Podsumowanie opinii:

Klienci, którzy odwiedzili salon jubilerski Jubiler S.C, wyrażają różne opinie na temat obsługi i jakości usług. Istnieją pozytywne opinie na temat wykonanej biżuterii, jednak niektórzy klienci zgłaszają problemy z obsługą, szczególnie jeśli chodzi o doradztwo i indywidualne podejście do klienta. Mimo różnorodności opinii, sklep nadal przyciąga klientów ze względu na swoje atrakcyjne ceny i szeroki wybór biżuterii.

Lokalizacja:

Salon Jubiler S.C znajduje się przy ulicy Długiej 37/47, w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie innych sklepów i punktów usługowych. Okolica jest dobrze skomunikowana komunikacją miejską, co ułatwia dotarcie do salonu jubilerskiego.

Kontakt:

Aby skontaktować się z salonem Jubiler S.C, można skorzystać z numeru telefonu 71 359 24 33 lub odwiedzić stronę internetową http://jubilersc.pl/. Salon znajduje się pod adresem Długa 37/47, 50-065 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.