Salon Jubilerski - Włocławek

Jubiler Romankiewicz Włocławek, Ludwika Bauera 5

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Piękna, oryginalna biżuteria , przemiła obsługa salonu, która wyróżnia profesjonalizm . Bardzo gorąco polecam!!
Polecam! Kupowałam tam 2 pierścionki oraz łańcuszek, nie było problemu z pomniejszeniem, duży wybór i konkurencyjne ceny.
Potrzebowałem na szybko prezent z okazji chrztu oraz grawerkę na nim. Mimo że byłem w sobotę to udało się zrobić grawerkę na niedzielę (handlowa), także jestem bardzo zadowolony z zakupu i jeszcze bardziej z usługi
Bardzo fachowa obsługa, jedyny jubiler który naprawił fachowo srebrny łańcuszek.
Super obsługa, bardzo konkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm. Polecam bardzo!!!

Jak dojechać?

Jubiler Romankiewicz Włocławek, Ludwika Bauera 5

Informacje ogólne

Firma „Silverry” to salon jubilerski zlokalizowany na Ludwika Bauera 5, 87-810 Włocławek, Polska. Oferuje piękną i oryginalną biżuterię, konkurując z innymi na rynku poprzez przystępne ceny oraz profesjonalną obsługę. Brak podanych godzin otwarcia wskazuje na elastyczny charakter biznesu, co pozwala dostosować się do potrzeb klientów.

Podsumowanie opinii

Klienci „Silverry” wyrażają zachwyt nad jakością biżuterii, konkurencyjnymi cenami i profesjonalną obsługą. Z opisów wynika, że salon wyróżnia się fachowością, elastycznością oraz pozytywnym podejściem do klientów.

Lokalizacja

Firma znajduje się w pobliżu innych punktów handlowo-usługowych, co sprzyja komfortowym zakupom. Okolica Ludwika Bauera oferuje szeroki wybór sklepów i restauracji, co pozwala na spędzenie czasu w interesujący sposób przed lub po wizycie w salonie jubilerskim „Silverry”.

Kontakt

Masz ochotę odwiedzić „Silverry”? Znajdziesz ich pod adresem: Ludwika Bauera 5, 87-810 Włocławek, Polska. Skorzystaj także ze strony internetowej: https://martaczapczak13.wixsite.com/silverry w celu zapoznania się z pełnym asortymentem i dodatkowymi informacjami.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.