Gorzów - Salon Jubilerski

Jubiler Roman Kaźmierczak – Galeria Feeria Gorzów, Kombatantów 30

Informacje o firmie:

 • Telefon: 95 728 64 59
 • Strona internetowa: http://jubilerkazmierczak.pl/
 • Adres: Kombatantów 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Fachowa i profesjonalna obsługa. Panie bardzo miłe i pomocne, widać że się znają na swojej pracy. Polecam z całego serca i na pewno jeszcze tam wrócę
W dniu wczorajszym w Ferii spotkał mnie ogromny zawód. Zwróciłem się tam w celu zlutowania łańcuszka. Pani określiła kwotę za naprawę w wysokości 60 zł zaś za wypolerowanie obrączki 100 zł i zażądała zapłaty z góry. Dopytując się dlaczego żąda płatności przed wykonaniem usługi skoro przekazuję jej towar (złoty łańcuszek) odniosła się do mnie w sposób bardzo niegrzeczny, tak jakby za karę tam pracowała i do tego straszyła kamerami, które ma tam zamontowane. Takie podejście jest mało profesjonalne, zaś obsłudze brakuje taktu i ogłady. Nie skorzystałem z tej oferty i bez problemu u pierwszego lepszego złotnika załatwiłem temat za 70 zł. Nie polecam tego punktu, choć wcześniej miałem inne zdanie. Ceny z kosmosu, obsługa ma wiele do życzenia. Tak traci się klientów. NIE POLECAM
Serdecznie polecam sklep galerii Feeria !!! Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi i zakupu. Na pewno wrócę .
Super obsługa , polecam z całego serca ! ☺️
Pani sprzedawczyni oszukała mnie twierdząc że posiada naszyjniki że znaczkiem nieskończoności z cyrkoniami. Chciała koniecznie abym przyjechał. Okazało się ,że takowych nie ma. Starała się wcisnąć mi zamiast naszyjnika kolczyki.

Jak dojechać?

Jubiler Roman Kaźmierczak - Galeria Feeria Gorzów, Kombatantów 30

„`html

Informacje ogólne

Jubiler Roman Kaźmierczak – Galeria Feeria to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Kombatantów 30, w Gorzowie Wielkopolskim. Oferuje szeroki wybór biżuterii, obsługę fachową i profesjonalną, a także przyjazną atmosferę w sklepie. Firma jest otwarta przez cały tydzień, zapewniając elastyczne godziny otwarcia, co ułatwia klientom zakupy i serwisowanie biżuterii. Ponadto, strona internetowa firmy umożliwia zapoznanie się z ofertą i kontakt z obsługą.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów jednoznacznie podkreślają fachowość i profesjonalizm personelu, jednak zdarzają się negatywne uwagi na temat cen oraz pojedynczych negatywnych doświadczeń z obsługą. Mimo to, większość opinii poleca salon jubilerski z uwagi na zadowolenie z zakupów i serwisu biżuterii, a także miłą atmosferę w sklepie.

Lokalizacja

Jubiler Roman Kaźmierczak – Galeria Feeria zlokalizowany jest w spokojnej okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, niedaleko centrum miasta. W pobliżu znajdują się inne sklepy oraz lokale usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów szukających biżuterii.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 95 728 64 59 lub odwiedzić stronę internetową: http://jubilerkazmierczak.pl/. Jubiler Roman Kaźmierczak – Galeria Feeria mieści się pod adresem: Kombatantów 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.