Poznań - Salon Jubilerski

Jubiler Pluciński Poznań, plac Wolności 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 607 345
 • Strona internetowa: https://plucinski.pl/
 • Adres: plac Wolności 5, 61-738 Poznań, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Co tu dużo mówić. Obsługa na najwyższym poziomie. Pan Pluciński – nienaganna prezencja, elokwencja oraz wiedza. Sposób prezencji produktu, w tym przypadku zegarków świadczy o dużej wiedzy oraz pasji. Dbałość o klienta oraz szczegółowe przywiązanie do detali stawia Pana Plucińskiego w czołówce Polskich jubilerów. Kupowałem zegarki w różnych salonach stąd posiadam perspektywę związaną z jakością obsługi. Za kilka tygodni wracam po kolejny zegarek, i tym razem do salonu Plucinski. Zdecydowanie polecam.
Przyszedłem do salonu z Seiko, którego mechanizm późnił się o 60 sekund dziennie i miał bardzo niską amplitudę. Zegarmistrz powiedział wprost, że to może być ciężka sprawa i ze względu na planowany dłuższy wyjazd nie zdąży zrobić pełnego serwisu, ale obiecał rzucić okiem. Wrócił do mnie zegarek z poprawną amplitudą i dokładnością lepszą niż COSC – po siedmiu dniach zegarek jest sumarycznie 9 sekund na plusie. Do tego usługa gratis, bo serwis był tylko częściowy. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!
Pan Mateusz okazał się wspaniałym doradcą- zegarki piękne i niepowtarzalne. Tak trzymać ! Jeszcze tu wrócę
Bardzo polecam salon panstwa Plucinskich-przemila, pomocna obsluga. Obraczki wykonane zgodnie z oczekiwaniami i na najwyzszym poziomie. Salon zdecydowanie wyroznia sie od pozostalych w Poznaniu dzieki swojej tradycji i historii. Serdecznie polecam
Wyjątkowo protekcjonalne podejście do klienta, konieczność mozolnego tłumaczenia swoich oczekiwań, na pytanie o zawartość niklu w białym złocie, co jest spotykaną praktyką jubilerską, Pani się prawdziwie oburzyła zapewniając, że go nie ma. Uzasadnienie nie brzmiało wiarygodnie, więc poprosiłam o udokumentowanie tego faktu przed zakupem wyrobu. Na koniec Pani poinformowała, że jeśli nie oddzwoni, to znaczy, że nie było po co… co oprócz poziomu kultury dowiodło, że nie jest pewna swych wcześniejszych słów. Tylko osoba pokroju właścicielskiego ego tłumaczyłaby tak abstrakcyjnie pojętą obsługę klienta, ten salon to niesmaczny żart. Zalecam inwestycję w szkolenia.

Jak dojechać?

Jubiler Pluciński Poznań, plac Wolności 5

Informacje ogólne

Firma jubilerska Pluciński mieszcząca się przy placu Wolności 5 w Poznaniu to miejsce, w którym klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz bogaty wybór biżuterii i zegarków. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, które zyskują uznanie wśród klientów. Dzięki dogodnemu położeniu i godzinom otwarcia, każdy ma możliwość odwiedzenia salonu i skorzystania z usług oferowanych przez firmę.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają ogromne zadowolenie z obsługi w salonie Pluciński. Pozytywne opinie dotyczą profesjonalizmu personelu, wysokiej jakości oferowanych produktów i indywidualnego podejścia do klienta. Widać, że firma cieszy się uznaniem i zaufaniem ze względu na wysoką jakość usług i produkowanych wyrobów.

Lokalizacja

Firma jubilerska Pluciński znajduje się w sercu Poznania, przy placu Wolności 5. To centralne położenie zapewnia wygodny dostęp dla wszystkich klientów, którzy chcą odwiedzić salon. W okolicy znajdują się różnorodne punkty usługowe oraz atrakcje turystyczne, co sprawia, że miejsce to jest łatwo rozpoznawalne i atrakcyjne dla wszystkich zainteresowanych.

Kontakt

Zachęcamy do skorzystania z kontaktu z firmą Pluciński poprzez numer telefonu: 501 607 345 oraz odwiedzenie strony internetowej: plucinski.pl. Jeśli preferujesz osobisty kontakt, zapraszamy do odwiedzenia salonu jubilerskiego znajdującego się przy placu Wolności 5 w Poznaniu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.