Olsztyn - Salon Jubilerski

Jubiler-olsztyn.pl Olsztyn, Adama Mickiewicza 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 89 534 06 98
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-olsztyn.pl/
 • Adres: Adama Mickiewicza 16, 10-509 Olsztyn, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:30
  • wtorek: 10:00–17:30
  • środa: 10:00–17:30
  • czwartek: 10:00–17:30
  • piątek: 10:00–17:30
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Świetny jubiler, obsługa przemiła. I tu naprawdę dziwią mnie negatywne komentarze dotyczące jakości obsługi klienta. Pierścionek zaręczynowy mam właśnie od Państwa, miałam drobną uwagę i wszystko zostało poprawione na miejscu. Przy kupnie pierścionka partner również mówił, że spędził dużo czasu nad wyborem, a Panowie byli bardzo pomocni. Ceny naprawdę konkurencyjne. Po obrączki z pewnością wrócimy do Was. Dziękujemy
Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu! Profesjonalna obsługa ( do tańca i różańca) podejście do klienta na medal, wykonanie, czas realizacji, cena – WSZYSTKO! Jestem tam nie pierwszy raz i za każdym razem wychodzę zadowolona. Trafiłam tu przypadkiem w 2013 r mimo mojej przeprowadzki z Olsztyna przejechałabym każdy kilometr do tej Pracowni Jubilerskiej! Atmosfera jaką tworzą Panowie jest tak pozytywna, że każde spotkanie wspominamy z uśmiechem od ucha do ucha 🙂 Zasłużone 5 gwiazdek! (szkoda że nie ma więcej)
Jestem zachwycona poziomem świadczonych usług! Przemiłe podejście do klienta, przystępne ceny, krótki czas oczekiwania. Za każdym razem byłam zadowolona, polecam każdemu! ☺️
Porządna rodzinna firma! Usługi na najwyższym poziomie. Czasem czas oczekiwania jest trochę uciążliwy ale na jakość warto czekać.
Serdecznie polecam, świetne podejście do klienta, profesjonalizm w 100%. Niewątpliwą zaletą jest to, że Panowie tworzą biżuterię na miejscu. Wprowadzaliśmy kilka zmian do wybranych modeli obrączek, każda zmiana była natychmiastowo wyceniona (kwestia szerokości, dodania kamienia lub cyrkonii itp.). Zaletą jest również to, że można wspólnie ustalić końcową wersję zamówienia dopasowaną do budżetu 🙂 Pan, który nas obsługiwał,cierpliwie odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości, a przede wszystkim dobrze i dużo doradzał 🙂 Na wystawie jest dużo modeli, które można do woli przymierzać – bez presji i naciagania na szybkie kupowanie. Do modeli można wprowadzać modyfikacje wg własnych preferencji. Ceny konkurencyjne – sprawdzaliśmy w innych salonach, ale podejście do klienta i fachowa wiedza biją konkurencję na głowę.

Jak dojechać?

Jubiler-olsztyn.pl Olsztyn, Adama Mickiewicza 16

Informacje ogólne:

Firma jubilerska znajdująca się w Olsztynie oferuje wysokiej jakości biżuterię. Klienci chwalą obsługę oraz konkurencyjne ceny. Salon jubilerski mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 16, 10-509 Olsztyn, więc jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających miasto. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, co sprawia, że można tam znaleźć czas na zakupy bez pośpiechu.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zachwyt nad profesjonalizmem obsługi oraz przyjaznym podejściem. Ponadto, doceniają możliwość dostosowania biżuterii do własnych preferencji oraz konkurencyjne ceny. Opinie są jednogłośnie pozytywne, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę.

Lokalizacja:

Firma jubilerska znajduje się w centralnej części Olsztyna, blisko Placu Bohaterów Getta. W okolicy można znaleźć restauracje, kawiarnie i sklepy, co sprawia, że miejsce to jest atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających miasto.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą jubilerską, możesz zadzwonić pod numer 89 534 06 98, odwiedzić stronę internetową lub osobiście udać się pod adres: Adama Mickiewicza 16, 10-509 Olsztyn, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.