Ciechanów - Salon Jubilerski

Jubiler MIDAS Ciechanów, Warszawska 28

Informacje o firmie:

 • Telefon: 796 419 833
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-midas.pl/
 • Adres: Warszawska 28, 06-400 Ciechanów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Ceny na półkach mocno zawyżone. Kiedy poprosisz o cenę jakiegoś produktu od razu jesteś informowany o ogromnym rabacie i żeby się nie sugerować mocno ceną na metce. Na samo wyrażenie chęci zakupu niby rabat około 20 procent. Może ludzie się na to łapią ale dla mnie to przereklamowana taktyka na klienta każdego Janusza handlu. To jest coś w stylu kierowniku będzie tanio to tylko dla Pana taka cena. Innym bym nie sprzedał za tyle. No i jedna z Pań która była z inny klientem poza ladą ma ewidentnie problemy ze wzrokiem. Pokazując towar klientce niczym taran wchodziła na mnie i przepychała jakby chciała mnie zdeptać. Chyba więcej nie wrócę.
Bardzo miła obsługa i duży wybór biżuterii. Dla każdego można znaleźć coś fajnego, ceny nie wygórowane i do tego z extra rabatami. Dla osób, którym szybko nudzą się złote dodatki są częste promocje na wymianę złota. Polecam zwłaszcza salon w Ciechanowie 🙂
Nie polecam żeby Państwo nie byli zawiedzeni… Proszę się udać do innego sklepu ze złotem
Znam Firmę i Markę Midas Ciechanów. Znam Rodzinę. Chciałabym osobiście porozmawiać o niewłaściwym zachowaniu jednej z pań z obsługi. Byłam wielce zaskoczona jej reakcją na moje uprzejme zapytanie. Arogancja i brak opanowania w stosunku do klienta, który grzecznie pyta o usługę są niedopuszczalne. Zwłaszcza, że dobre imię Midasa znane jest od lat. Udałam się tamże kierując się dobrą opinią firmy. Pani obsługująca nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swojego zachowania. Do tego rodzaju sklepu udaje się klient oczekując minimalnej choć dozy galanterii i wzajemnego szacunku. To nie tani magiel. Oczekuję przeprosin. Z wyrazami szacunku dla Właściciela.
Bardzo miła obsługa, duży wybór biżuterii w przystępnej cenie, zawsze rabacik polecam

Jak dojechać?

Jubiler MIDAS Ciechanów, Warszawska 28

Oto przykładowy opis firmy w HTML:

Informacje ogólne

Jubiler MIDAS to renomowany salon jubilerski z szerokim i różnorodnym asortymentem biżuterii, zapewniający profesjonalną obsługę klienta. Znajduje się przy Warszawskiej 28 w Ciechanowie, Polska. Salon jest otwarty w godzinach poniedziałek-piątek od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Klienci chwalą sobie dostępne rabaty i promocje.

Podsumowanie opinii

Jubiler MIDAS cieszy się różnorodnymi opiniami, od krytycznych po bardzo pozytywne. Klienci zwracają uwagę na duży wybór biżuterii i miłą obsługę, jednakże niektórzy wyrażają rozczarowanie wysokimi cenami oraz pewnymi problemami w obsłudze. Ogólnie, opinie sugerują, że salon może spełnić oczekiwania każdego klienta przy odpowiednim podejściu.

Lokalizacja

Salon jubilerski Jubiler MIDAS znajduje się w centralnej części miasta Ciechanów. W okolicy można znaleźć liczne restauracje, sklepy oraz miejsca rekreacyjne, co sprawia, że jest to dogodna lokalizacja dla klientów szukających wyjątkowych biżuterii.

Kontakt

Aby skontaktować się z Jubiler MIDAS, można skorzystać z numeru telefonu: 796 419 833 lub odwiedzić ich stronę internetową: http://www.jubiler-midas.pl/. Salon mieści się przy Warszawskiej 28, 06-400 Ciechanów, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.