Salon Jubilerski - Szczecin

JUBILER MATYSIAK OBRĄCZKI ŚLUBNE SZCZECIN PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Szczecin, Marszałka Józefa Piłsudskiego 24A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 601 770 428
 • Strona internetowa: https://jubiler-matysiak-w-szczecinie.business.site/
 • Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 24A, 70-463 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–17:00
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: 11:00–17:00
  • czwartek: 11:00–17:00
  • piątek: 11:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Z całym sercem polecamy usługi Pana Matysiaka. Przesympatyczny człowiek, ogromna wiedza, najlepszy w swoim fachu. Na dwudziestą rocznicę ślubu zrobił nam przepiękne obrączki, a dodatkowo miłym zaskoczeniem było mnóstwo gratisów. Wybór tego jubilera był strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiamy serdecznie.
Pan Ryszard jest niesamowitym specjalistą w swoim fachu. Wykonał od zera idealny, wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, który na żywo robi ogromne wrażenie- przyszła Pani młoda kolejny dzień chodząc zerka na palec, na którym się znajduje . Idealnie dobrane proporcje kamieni do tak małego rozmiaru ( rozmiar 7…) . Polecam bardzo. ŁK
Pracownia Zlotnicza godna polecenia, Pan Matysiak okazał się być bardzo dobrym fachowcem, rzeczowym, słownym i uczciwym, a wykonana przez Niego obrączka to mistrzowska robota, a dodam, że nie było to łatwe zadanie. Jednym słowem profesjonalizm w przystępnej cenie. Polecam!!!
Pracownik (właściciel?) jest wyjątkowo nieprzyjemny, pomylił się z docelowym rozmiarem regulowanego pierścionka, ale nie przyznał się jednak do tego tylko stwierdził, że trochę wydziwiam i takie mam palce, może chirurg mógłby mi pomóc(!). Finalnie otrzymałam zamówienie we właściwym rozmiarze, ale tyle nerwów i przykrości mnie to kosztowało, że odradzam każdemu.
Serdecznie polecam usługi Pana Matysiaka. Oddałam do naprawy złoty pierścionek (pęknięty). Zostawiłam go w zeszły piątek, miał być zrobiony najwcześniej pod koniec tygodnia a tu w poniedziałek dostaje sms-a , że pierścionek jest do odebrania. Dziś go odebrałam, wygląda jak nówka sztuka. Nie dość, że Pan naprawił go pięknie to jeszcze całego wypolerował. Wygląda ślicznie. Dziękuję. Polecam baaaardzo.

Jak dojechać?

JUBILER MATYSIAK OBRĄCZKI ŚLUBNE SZCZECIN PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Szczecin, Marszałka Józefa Piłsudskiego 24A

Informacje ogólne:

Jubiler Matysiak to salon jubilerski zlokalizowany przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 24A, 70-463 Szczecin. Oferuje szeroki wybór obrączek ślubnych, pierścionków zaręczynowych oraz profesjonalne usługi związane z naprawą i pielęgnacją biżuterii. Firma cechuje się wysoką jakością obsługi klienta oraz fachową wiedzą.

Podsumowanie opinii:

Klienci opisują Jubiler Matysiak jako miejsce, gdzie znajduje się przemiły właściciel, wyjątkowy fachowiec, oraz miejsce o profesjonalizmie, rzetelności i uczciwości. Klienci podkreślają także doskonałą jakość świadczonych usług oraz zdolność do wykonywania biżuterii na miarę ich oczekiwań.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Jubiler Matysiak znajduje się w malowniczej okolicy w Szczecinie, niedaleko rzeki Odra. W pobliżu można znaleźć restauracje, kawiarnie oraz inne sklepy jubilerskie, tworząc atmosferę sprzyjającą zakupom i odpoczynkowi.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą Jubiler Matysiak poprzez telefon 601 770 428 lub odwiedzenie ich strony internetowej: https://jubiler-matysiak-w-szczecinie.business.site/. Można również odwiedzić lokalizację firmy pod adresem: Marszałka Józefa Piłsudskiego 24A, 70-463 Szczecin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.