Lublin - Salon Jubilerski

Jubiler M. Sułek Lublin, Sławinkowska 47

Informacje o firmie:

 • Telefon: 798 010 583
 • Strona internetowa: https://msulek.pl/
 • Adres: Sławinkowska 47, 20-810 Lublin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–19:00
  • wtorek: 10:00–19:00
  • środa: 10:00–19:00
  • czwartek: 10:00–19:00
  • piątek: 10:00–19:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zamówiłem sygnet z herbem, miałem wyobrażenie jak miałby wyglądać ale nie miałem sprecyzowanego planu, na szczęście trafiłem na salon jubilerski Sułek i panią Monikę, która wysłuchała, zaprojektowała i takim sposobem powstał piękny, elegancki, a zarazem filigranowy sygnet. Bardzo dziękuję pani Monice jak i całemu personelowi Salonu Jubilerskiemu Sułek i z całego serca polecam ten zakład każdemu, kto chciałby zrobić coś nietuzinkowego, a zarazem wartościowego z biżuterii. Ci Państwo robią to z wielką pasją. Pozdrawiam M.M
Miałam do zmniejszenia pierścionek o dość sporo rozmiarów. Jubilerzy w poprzednich miejscach nie zdecydowali się na podjęcie próby ze względu na cześć ozdobna która mogła się zniszczyć w trakcie. Polecono bym udała się tutaj. I faktycznie podjęto się zlecenia, a ponadto wszystko zostało zrobione bardzo dobrze. Pierścionek wrócił bez uszkodzeń i w idealnym rozmiarze. Cena za usługę była dobra. Serdecznie polecam.
Przemiła obsługa, wykonany z wyczuciem spersonalizowany projekt i dopasowany do oczekiwań czas realizacji – bardzo polecam!
Zostawialam kolczyki do naprawy. Usluga wykonana bardzo szybko i solidnie, kolczyki wygladaja jak nowe. Profesjonalna i mila obsluga. Jeszcze raz bardzo Pani dziekuje!
Niestety nie jestem zadowolony z tego miejsca. Po okazaniu swojego złota Pani powiedziała, że złota nie wystarczy nawet na jedną obrączkę…U znajomego jubilera wystarczyło na 2 obrączki i nawet zostało… przykre ..

Jak dojechać?

Jubiler M. Sułek Lublin, Sławinkowska 47

Informacje ogólne:

Firma jubilerska M. Sułek oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi jubilerskie o wysokiej jakości. Zlokalizowana przy Sławinkowskiej 47 w Lublinie, przyciąga klientów nie tylko doskonałymi produktami, ale także profesjonalną obsługą. Salon jubilerski jest znany ze swojej pasji do tworzenia unikatowych projektów biżuterii, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki elastycznemu grafikowi otwarcia, klienci mają możliwość odwiedzenia salonu również w weekendy.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pełne zadowolenie ze współpracy z firmą M. Sułek. Pozytywne recenzje dotyczące wysokiej jakości usług jubilerskich i miłej obsługi świadczą o profesjonalizmie oraz zaangażowaniu personelu. Określenia takie jak „piękny”, „elegancki” i „filigranowy” często pojawiają się w opiniach klientów, podkreślając indywidualne podejście salonu jubilerskiego do każdego zlecenia.

Lokalizacja:

Sławinkowska 47 w Lublinie to prestiżowa lokalizacja, która zapewnia łatwy dostęp do salonu jubilerskiego M. Sułek. Otoczenie charakteryzuje się dogodnym położeniem w centrum miasta, co ułatwia klientom dotarcie do miejsca, a także połączenie wizyty z innymi atrakcjami oraz punktami orientacyjnymi.

Kontakt:

Salon jubilerski M. Sułek serdecznie zaprasza do skorzystania z usług telefonicznie, pod numerem 798 010 583. Więcej informacji o firmie oraz produkty dostępne są na stronie internetowej https://msulek.pl/. Klienci są również zaproszeni do odwiedzenia salonu osobiście przy adresie: Sławinkowska 47, 20-810 Lublin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.