Grudziądz - Salon Jubilerski

Jubiler Kaliccy, Zakład grawersko – złotniczy Grudziądz, Długa 1A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 56 642 56 01
 • Strona internetowa: https://jubiler-kaliccyzakad-grawersko-zotniczy.business.site/
 • Adres: Długa 1A, 86-300 Grudziądz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Super serwis, mila obsluga od lat korzystamy i zawsze zadowoleni, Piotrek jest super, zawsze pomocny i elastyczny, polecam szczerze. Marcin
Polecam pracownię, od lat jesteśmy całą rodziną stałymi klientami. W pracowni można wykonać biżuterię na zamówienie, dokonać naprawy, graweru na biżuterii. Pracownia posiada też uprawnienia do wyceny diamentów. Zawsze można liczyć na solidnie wykonaną usługę. W zakładzie zamawiałam np.swoje obrączki ślubne, z których jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni 🙂
Jubiler na starówce, duży wybór różnego rodzaju ciekawej biżuterii, można zawsze znaleźć coś na prezent. Personel bardzo miły, zawsze potrafi coś doradzić. Ceny konkurencyjne. Można sprzedać złoto lub przerobić również wg swojego projektu lub zdjęcia. Można też skorzystać z możliwości wymiany swojego złota na nowy wyrób. Polecam
Dziwi mnie fakt, że tak znany i profesjonalny polski sklep ma tak mało opinii! Tym bardziej, że mają wysoce zaawansowaną pracownię na miejscu i profesjonalnego złotnika – z tego co się orientuję jednego z najlepszych w województwie! Polecam!
Od lat zakład utrzymuje bardzo wysoką jakość. Cenię za fachową obsługę i pomoc w doborze biżuterii na każdą okazję. Serdecznie polecam!

Jak dojechać?

Jubiler Kaliccy, Zakład grawersko - złotniczy Grudziądz, Długa 1A

Oto przykładowy opis napisany w HTML:

„`

Informacje ogólne

Jubiler Kaliccy to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Długiej 1A, 86-300 Grudziądz. Firma oferuje bogaty wybór biżuterii, możliwość wykonania biżuterii na zamówienie oraz profesjonalne naprawy i grawerowanie. Personel sklepu cechuje się profesjonalizmem i pomocą w doborze odpowiednich wyrobów. Godziny otwarcia są elastyczne, co pozwala na wygodne odwiedziny. Klienci mogą również skorzystać z możliwości wyceny diamentów oraz sprzedaży lub przeróbki złota.

Podsumowanie opinii

Jubiler Kaliccy cieszy się uznaniem klientów, którzy chwalą serwis, profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Opinie podkreślają duży wybór biżuterii, konkurencyjne ceny oraz możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Sklep zyskał zaufanie wielu osób, które polecają go swoim znajomym.

Lokalizacja

Jubiler Kaliccy znajduje się w urokliwej okolicy na starówce Grudziądza. Bliskość zabytkowych miejsc oraz wyjątkowy klimat miejsca sprawiają, że odwiedziny w sklepie jubilerskim można połączyć z przyjemnym spacerem po okolicy.

Kontakt

Klienci mogą skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 56 642 56 01 lub odwiedzić stronę internetową: https://jubiler-kaliccyzakad-grawersko-zotniczy.business.site/. Osoby zainteresowane mogą także odwiedzić salon jubilerski osobiście, znajdujący się przy ulicy Długiej 1A, 86-300 Grudziądz.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.