pierścionek niebieski kamień
Salon Jubilerski - Wrocław

Jubiler H.Skawińska Wrocław, Swobodna 37 Stoiska 9.2 – 9.3

Informacje o firmie:

 • Telefon: 608 215 809
 • Strona internetowa: http://www.jubilerskawinska.pl/
 • Adres: Swobodna 37 Stoiska 9.2 – 9.3, 50-088 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W Jubiler H. Skawińska kupuje juz od kilku lat, biżuteria bardzo dobrej jakości w dobrej cenie. Do tego bardzo pomocni i mili pracownicy obsługa na najwyższym poziomie Miałam również możliwość kupienia z wysyłką na prezent. Paczuszka zwraca na siebie uwagę, nawet w środku wygląda cudownie. ♥️ Gorąco polecam
Korzystam od wielu lat jestem bardzo zadowolona z produktów zakupionych u tego Jubilera . Łancuszki ,kolczyki, bransoletki , pierscionki jestem wielbicielką szczególnie złotych wyrobów jubilerskich .Pani Hania zawsze służy pomocą i rewelacyjnie dopiera produkty . Ostatnim moim zakupem byly obrączki ślubne . Razem z mężem jestesmy zachwyceni .Polecamy firmę każdemu znajomemu. Polecam serdecznie
Jubilera H. Skawińsksą odkryłem, gdy szukałem pierścionka zaręczynowego. Miałem swoje wyobrażenie na jego temat i szukałem miejsca, w którym będę mógł wykreować model, który spełni moje oczekiwania. Dzięki serdecznej i fachowej pomocy Pani Hani, mogłem „stworzyć” pierścionek, jakiego poszukiwałem! Byłem bardzo zachwycony, ale co najważniejsze jeszcze bardziej zachwycona takim wyjątkowym pierścionkiem była moja narzeczona, a dziś już żona. Obrączki oczywiście, również wykonaliśmy u Pani Hani. Polecam to miejsce każdemu, a na pewno jest to świetna alternatywa dla wszystkich sieciówek, które oferują praktycznie wszędzie to samo, nie skupiając się na indywidualnych oczekiwaniach różnych klientów. A przecież każdy z nas takie indywidualne preferencje ma. Daję 5 gwiazdek z plusem!
Sposób pakowania i obsługa przez Panią Hanię są na najwyższym poziomie. Sama biżuteria jest przecudowna. ❤️ jestem klientka Pani Hani od 4 lat i za każdym razem mogę liczyć na pomoc oraz szczegółowe informacje. Wracam do tego sklepu z największą przyjemnością i polecam wszystkim z całego serca!
Sklep na najwyższym poziomie, bardzo duży wybór biżuterii, obsługa na najwyższym poziomie, korzystałam z usług przy wyborze obrączki ślubnej oraz z naprawy biżuterii i się nie zawiodłam. Bardzo dobry kontakt z Panią Hanią. Polecam z całego ❤️

Jak dojechać?

Jubiler H.Skawińska Wrocław, Swobodna 37 Stoiska 9.2 - 9.3

Informacje ogólne

Firma Jubiler H. Skawińska to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Wrocławiu. Oferuje szeroki asortyment biżuterii wysokiej jakości, w tym pierścienie zaręczynowe, obrączki ślubne, bransoletki, kolczyki i inne. Obsługa jest profesjonalna i pomocna, a klientom zapewniana jest indywidualna opieka. Salon znajduje się w centralnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając im wygodne zakupy.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają entuzjazm w swoich opiniach na temat firmy Jubiler H. Skawińska. Wspominają o wysokiej jakości biżuterii, profesjonalnej obsłudze, indywidualnym podejściu do klienta oraz znajdującej się w centralnej lokalizacji. Opinie podkreślają również pozytywne doświadczenia z zakupów, w tym możliwość personalizacji wyrobów jubilerskich. To miejsce zyskało zaufanie klientów dzięki doskonałej obsłudze oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.

Lokalizacja

Firma Jubiler H. Skawińska znajduje się w prestiżowej okolicy Wrocławia, niedaleko centrum miasta. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepu zarówno dla klientów lokalnych, jak i odwiedzających. W okolicy można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie i atrakcje turystyczne, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego dnia spędzonego w mieście.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Jubiler H. Skawińska, można skorzystać z numeru telefonu 608 215 809, odwiedzić stronę internetową http://www.jubilerskawinska.pl/ lub udać się osobiście pod adres: Swobodna 37 Stoiska 9.2 – 9.3, 50-088 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.