Salon Jubilerski - Szczecin

Jubiler GT Szczecin, Bogusława X

Informacje o firmie:

 • Telefon: 730 505 608
 • Strona internetowa: https://obraczkislubneszczecin.pl/
 • Adres: Bogusława X, Andrzeja Małkowskiego 4, 70-304 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pan przyjął zlecenie zlecenie na naprawę pozłacanej bransoletki. Po przyjęciu zapłaty oddał bransoletkę pozłacana tylko w części. Reszta została startą przy obróbce. Na nasze pretensje zaproponował że zetrze resztę za dodatkową opłatą. Jeśli nie umiem kłaść kafelek. Nie wchodzę z materiałem komuś do łazienki. Proste. Uslyszdlem jeszcze pretensje, że nosi się albo srebro albo złoto. Salon niewielki więc zastanawiam się gdzie mieści się ego i tupet ekspedienta. Śmieszne wydaje się też kopiowanie jednej odpowiedzi na każdy negatywny komentarz.
Zdecydowanie polecam, regularnie kupuję biżuterię w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłem, sprzedawca zawsze doradzi w wyborze i realizuje każde zamówienie. Najlepszy jubiler w Szczecinie.
Kupiłem u Państwa Pierścionek zaręczynowy, oczywiście na widok tak dobrego produktu kobieta powiedziała Tak ! 🙂 Szybko, sprawnie, profesjonalnie polecam serdecznie! ;*
Bardzo fajna obsługa, dobrze zbadane potrzeby , pierścionek zaręczynowy na zamówienie jak złoto. Prawdziwe diamenty i szybki czas realizacji zamówienia. Polecam serdecznie i gdybym mógł dałbym 6 gwiazdek 🙂
Pierścionki może i piękne, ale obsługa – dramat. Dziwię się że to miejsce tyle czasu się utrzymało z taką obsługą. Chciałam kupić prezent niespodziankę chłopakowi na rocznicę, pan najpierw wyśmiał mnie, potem zwyzywał chłopaka, na moje oburzenie prawie wyskoczył do mnie z łapami. Ja rozumiem że pandemia i czasy ciężkie, ale pewien poziom trzeba trzymać.

Jak dojechać?

Jubiler GT Szczecin, Bogusława X

Informacje ogólne:

Firma „Jubiler GT Szczecin” specjalizuje się w sprzedaży biżuterii ślubnej oraz wyrobów jubilerskich na indywidualne zamówienie. Lokalizacja salonu w centrum miasta zapewnia dogodny dostęp dla klientów. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i troską o potrzeby klienta. Godziny otwarcia są dostosowane do harmonogramu klientów, a bogaty asortyment pozwala znaleźć idealny pierścień zaręczynowy lub biżuterię na specjalną okazję.

Podsumowanie opinii:

Oceny od klientów wskazują, że „Jubiler GT Szczecin” cieszy się wysokim uznaniem. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość oferowanych wyrobów. Jednak pojedyncze negatywne opinie sugerują, że obsługa klienta może być niejednokrotnie niezadowalająca. Mimo to, większość klientów poleca ten salon jubilerski ze względu na bogaty asortyment, szybką realizację zamówień oraz rzetelną obsługę.

Lokalizacja:

„Jubiler GT Szczecin” mieści się w centrum Szczecina, w pobliżu parku oraz licznych restauracji i sklepów. Dogodny dojazd oraz bliskość atrakcyjnych miejsc sprawiają, że odwiedzając salon jubilerski, można połączyć zakupy z przyjemnym spacerem lub kolacją w okolicznej restauracji.

Kontakt:

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.