Salon Jubilerski - Warszawa

Jubiler Grzegorz Węglarski /Naprawa biżuterii / Zmniejszanie pierścionków Warszawa, aleja Lotników 1/paw 107

Informacje o firmie:

 • Telefon: 603 396 675
 • Strona internetowa: https://jubiler-grzegorz-weglarski.business.site/
 • Adres: aleja Lotników 1/paw 107, 02-668 Warszawa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 12:00–18:00
  • wtorek: 12:00–18:00
  • środa: 12:00–18:00
  • czwartek: 12:00–18:00
  • piątek: 12:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie moge nie zostawić swojego komentarza, bo sama tu trafiłam dzięki opiniom 🙂 Pan Grzegorz to prawdziwy rzemieślnik jakich już brak. Jest kompetentny, rzetelny i profesjonalny! Wykonał nasze obraczki (z czego jedna była nietypowa 🙂 w sposób idealny, dotrzymał terminów. Jesteśmy super zadowoleni, a najbardziej chyba ja patrząc na moje cudeńko! 🙂 Pozdrawiam pięknie i dziękuję.
Pan Grzegorz, przemiła osoba, profesjonalnie podszedł do moich „nadszarpniętych zębem czasu” pierścionków. Naprawa biżuterii na najwyższym poziomie, polecamPierścionek z naprawioną perłą, która się oderwała razem ze sztyftem i naprawiony łańcuszek po zerwaniu, który wygląda obecnie jak nowy)
Rzadko bywam na bazarach, więc jakie było moje zdumienie, że tak dobry i uprzejmy mistrz cicho pracuje w jednym z pawilonów! Serdecznie pozdrawiam i polecam.
Pan Grzegorz naprawił mi kilka sztuk biżuterii srebrnej w tym mój ulubiony pierścionek. Wszystko super, nie widać śladu po uszkodzeniach, przystępne ceny. Polecam
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Grzegorza. Pomógł w naprawie biżuterii w ekspresowym tempie.

Jak dojechać?

Jubiler Grzegorz Węglarski /Naprawa biżuterii / Zmniejszanie pierścionków Warszawa, aleja Lotników 1/paw 107

Informacje ogólne

Firma Jubiler Grzegorz Węglarski to salon jubilerski zlokalizowany w Warszawie przy alei Lotników 1/paw 107. Specjalizuje się w naprawie biżuterii, zmniejszaniu pierścionków oraz wykonywaniu nietypowych projektów. Klienci mogą liczyć na kompetentną obsługę ze strony Pana Grzegorza, który jest uznawanym za prawdziwego rzemieślnika. W sklepie można liczyć na profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Firma nie podaje konkretnych informacji o asortymencie, jednak klienci są zachwyceni efektami pracy.

Podsumowanie opinii

Klienci są zachwyceni profesjonalizmem Pana Grzegorza oraz jego kompetencjami. Opinie sugerują, że firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o naprawę, jak i wykonywanie nowych projektów biżuteryjnych. Klienci chwalą terminowość, jakość usług oraz przystępne ceny. Firma zyskała zaufanie klientów dzięki rzetelności, co czyni ją godną polecenia.

Lokalizacja

Salon jubilerski znajduje się w doskonałej lokalizacji w Warszawie, blisko alei Lotników, co ułatwia dostęp do firmy. W okolicy można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne działalności, co sprawia, że klienci mogą połączyć wizytę w salonie z innymi atrakcjami.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez numer telefonu: 603 396 675. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: jubiler-grzegorz-weglarski.business.site. Firma mieści się przy adresie: aleja Lotników 1/paw 107, 02-668 Warszawa, Polska, co zachęca do odwiedzin osobistych.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.