Białystok - Salon Jubilerski

Jubilech Pracownia Jubilerska Białystok, Słonecznikowa 21

Informacje o firmie:

 • Telefon: 85 661 99 30
 • Strona internetowa: http://www.jubilech.pl/
 • Adres: Słonecznikowa 21, 15-660 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: 10:30–15:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem stosunkowo młody a wyglądam jeszcze młodziej i bałem się, że nie zostanę potraktowany poważnie, natomiast było zupełnie inaczej. Najpierw obsłużyła mnie pracująca tam Pani, a następnie kontaktowałem się już bezpośrednio ze złotnikiem, który wykonywał dla mnie zlecenie na pierścionek zaręczynowy. Jestem bardzo zadowolony, pierścionek jest przepiękny, wykonany z dobrej jakości materiałów – przede wszystkim szmaragd, na którym mi najbardziej zależało – jest czysty i ma piękną barwę. Czas realizacji był krótki, a różnica w cenie w porównaniu do konkurencji była KOLOSALNA. Pan, który wykonywał moje zlecenie był bardzo miły i szybko odpowiadał na wszystkie moje wiadomości. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem skorzystać z ich usług i wiem, że jeszcze nie raz tam wrócę. Polecam z całego serca.
Duży wybór biżuterii w korzystnych cenach ❤️ obsługa na najwyższym poziomie! Polecam serdecznie
Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii. Zdecydowaliśmy się na wizytę w tym miejscu ze względu właśnie na opinie. Wielkie rozczarowanie. Mały wybór, wysokie ceny, ale najbardziej zawiodła nas obsługa. Pani odpowiadała zdawkowo, powiedziałabym wręcz, że z łaską. Nie wiem czy Pani uważała, że nic nie kupimy, więc nie miała ochoty nam poświęcić czasu, czy może miała zły dzień. W każdym razie zostaliśmy potraktowani jak niechciani goście. Zdecydowaliśmy się na zakup u konkurencji, gdzie obsługa była na naprawdę wysokim poziomie. Niestety nie polecam.
Bardzo miła i fachowa obsługa. Ceny też zachęcające,jest taniej niż w centrum miasta.Polecam!
Polecam z całego serca! Fantastyczna obsługa i przepiękna biżuteria. Ceny bardzo przystępne. Jestem zachwycona:)

Jak dojechać?

Jubilech Pracownia Jubilerska Białystok, Słonecznikowa 21

Informacje ogólne

Firma Jubilech to salon jubilerski z bogatym asortymentem biżuterii. Znajduje się przy Słonecznikowej 21 w Białymstoku. Jego obsługa cechuje się profesjonalizmem i troską o potrzeby klienta. Oferuje piękne i unikatowe wyroby jubilerskie w atrakcyjnych cenach. Jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a fachowa obsługa służy pomocą i doradztwem w wyborze idealnego wyrobu.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów są zgodne co do profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. Klienci chwalą obsługę oraz różnorodność i atrakcyjne ceny biżuterii w salonie Jubilech. Pozytywne doświadczenia z zakupów i wyjątkowa atmosfera zachęcają do powrotu do tej firm.

Lokalizacja

Salon jubilerski Jubilech mieści się przy ulicy Słonecznikowej 21 w Białymstoku. Okolica charakteryzuje się dogodnym dojazdem i parkingiem. Znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta, co ułatwia dostępność dla klientów.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą Jubilech poprzez numer telefonu 85 661 99 30 lub odwiedź ich stronę internetową: http://www.jubilech.pl/. Możesz także spotkać się osobiście pod podanym adresem: Słonecznikowa 21, Białystok, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.