Salon Jubilerski - Zamość

Jubier Zamość – Jubiler Godziszewscy Zamość, Nowy Rynek 4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 84 638 60 60
 • Strona internetowa: http://www.godziszewscy.pl/
 • Adres: Nowy Rynek 4, 22-400 Zamość, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

po wejściu do sklepu (bylem w czapce z daszkiem) powiedziałem jak zwykle dzień dobry, a ta stara pi….. nawet nie odp obrzucila mnie niechetnym wzrokiem wiec powtorzylem to odburknela cos, totalne dno , jesli chodzi o pana ok kilka zakupow tam robilem i zawsze ok, ale ja tą pi….. widze to wychodzę, moja dewiza nie wdawaj się w konwersacje z dnem poniewaz sprowadzi Cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem….
Nie polecam i radzę się wystrzegać tego miejsca. Kupiliśmy tam obrączki, po kilku miesiącach daliśmy je do wypolerowania by usunąć drobne rysy. Oddaliśmy grube kanciaste obrączki a odebraliśmy cienkie z zaokrąglonymi brzegami. Szkoda że nie zważylismy ich przed i po.
Bardzo miła obsługa duży asortyment, przystępne ceny polecam
Jedna gwiazda to i tak za dużo. Wchodząc do salonu odrazu widać nie zachecajace spojrzenie blondynki oraz szczupłego mężczyzny. Personel nie zachęca do zakupu. A gdy już doszło do sprzedaży to produkt się popsuł po nie całym 2 tygodniowym użytkowaniu. Reklamacja została odrzucona. Poprostu dno. Nie polecam. Pierwszy i ostani raz cos tam kupilem.
Pełny profesjonalizm. Konkretnie, szybko i zgodne z ustaleniami – zmniejszenie obwodu pierścionka antycznego z czyszczeniem. Super. Z czystym sumieniem polecam.

Jak dojechać?

Jubier Zamość - Jubiler Godziszewscy Zamość, Nowy Rynek 4

Informacje ogólne

Firma „Godziszewscy” to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Zamościu. Specjalizuje się w szerokim asortymencie biżuterii, oferując swoim klientom najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na Nowym Rynku, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, zapewniając elastyczne godziny otwarcia.

Klienci cenią sobie miłą obsługę, duży wybór produktów oraz przystępne ceny. Firma „Godziszewscy” jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć idealną biżuterię dla siebie lub swoich bliskich.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów odzwierciedlają różnorodne doświadczenia ze sklepu. Choć niektórzy klienci byli niezadowoleni z usług i produktów, inni docenili profesjonalizm i miłą obsługę. Jednakże, firma „Godziszewscy” dąży do zapewnienia satysfakcji każdemu klientowi i wciąż doskonali swoje usługi.

Lokalizacja

Salon jubilerski „Godziszewscy” mieści się w historycznej części Zamościa, blisko głównego placu. W otoczeniu znajdują się liczne zabytki, restauracje oraz sklepy, co sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu przed lub po odwiedzeniu sklepu jubilerskiego.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą „Godziszewscy”, można skorzystać z numeru telefonu: 84 638 60 60 lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem: http://www.godziszewscy.pl/. Fizyczny adres salonu to: Nowy Rynek 4, 22-400 Zamość, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.