Kraków - Salon Jubilerski

Hris – złotnik, jubiler Kraków, Świętokrzyska 8

Informacje o firmie:

 • Telefon: 609 810 014
 • Strona internetowa: http://www.hris-jubiler.pl/
 • Adres: Świętokrzyska 8, 30-015 Kraków, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zlecony pierścionek zaręczynowy wyszedł pięknie! Fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie wg własnego projektu. Przekazana mi duża ilość wiedzy, dotyczącej zasad projektowania biżuterii i doboru kamieni, pozwoliła mi na stworzenie własnego modelu, który po dostarczeniu został dopieszczony, a ostateczny produkt wygląda perfekcyjnie w każdym szczególe. Oczywiście wymyślanie koncepcji i projektowanie, jest zawarte w ramach usługi, więc nie trzeba mieć żadnych umiejętności, ani nawet pomysłu, gdyż doświadczenie i wiedza jubilera pozwoli na przeprowadzenie przez cały proces od A do Z. Na pewno skorzystam ponownie z usług i szczerze polecam.
Zdecydowaliśmy się zamówić u Pana Krzysztofa obrączki i była to zdecydowanie najlepsza decyzja. Obrączki wykonane z największą starannością dokładnie tak jak chcieliśmy. Dodatkowo Pan Krzysztof to prawdziwy profesjonalista z ogromna wiedza. Świetny kontakt oraz doradztwo. Bardzo polecamy i dziękujemy ☺️☺️
Bardzo dziękujemy za poprawę pierścionka zaręczynowego i wykonanie cudownych obrączek!!! Od ślubu minęło kilka miesięcy, a obrączki wyglądają jakby wczoraj były wykonane, świetna jakość. Wszystko w rozsądnej cenie i szybkim terminie. Polecamy!
Bardzo dziękuję za cierpliwość, fachowe doradztwo i wykonanie według własnego wzoru pierścionka ze starej obrączki ślubnej mojej babci. Pierścionek jest przepiękny i wykonany z najwyższą starannością. Polecam serdecznie!
Zamówiliśmy w tym miejscu nasze obrączki – bardzo miła obsługa a ostateczny produkt bardzo wysokiej jakości. Serdecznie polecam komuś kto chciałby sam stworzyć sobie biżuterię.

Jak dojechać?

Hris - złotnik, jubiler Kraków, Świętokrzyska 8

Informacje ogólne:
Firma jubilerska Hris mieści się przy ulicy Świętokrzyskiej 8, w Krakowie. Oferuje szeroki wybór biżuterii oraz usługi jubilerskie na najwyższym poziomie. Klienci cenią profesjonalne podejście oraz fachową pomoc w doborze kamieni oraz projektowaniu biżuterii. Hris zapewnia również szybki termin realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Zaprasza do odwiedzenia swojej siedziby lub kontaktu telefonicznego w godzinach otwarcia.

Podsumowanie opinii:
Opinie klientów świadczą o wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Hris. Klienci doceniają profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz perfekcyjne wykonanie biżuterii. Pozytywne opinie potwierdzają, że współpraca z Hris to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z wyjątkowej biżuterii.

Lokalizacja:
Firma Hris położona jest w zacisznym miejscu w centrum Krakowa. Okolica w pobliżu adresu firmy oferuje liczne atrakcje turystyczne oraz udogodnienia, takie jak restauracje, kawiarnie czy zabytki. Dzięki dogodnej lokalizacji, klientom jest łatwo dojść do siedziby Hris zarówno pieszo, jak i komunikacją publiczną.

Kontakt:
Aby skontaktować się z firmą Hris, można skorzystać z numeru telefonu 609 810 014 lub odwiedzić ich stronę internetową http://www.hris-jubiler.pl/ w celu zapoznania się z ofertą oraz portfolio. Firma serdecznie zaprasza również do odwiedzenia ich siedziby przy ulicy Świętokrzyskiej 8, 30-015 Kraków, aby osobiście skonsultować swoje potrzeby jubilerskie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.