Salon Jubilerski - Tarnów

Gerhardt Filip. Jubilerstwo Tarnów, Krakowska 17

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem bardzo zadowolony z niezwykle profesjonalnego podejścia oraz ogromu pasji do wykonywanego zawodu. Oddałem do renowacji oraz powiększenia złoty sygnet z niezwykle detalicznym grawerem. Pracę mogę ocenić na najwyższym poziomie. Dziękuję serdecznie za poświęcony czas i wykonanie usługi w niespełna 2 dni! Polecam serdecznie.
Kupuję w tym sklepie od kilkunastu lat, panuje bardzo miła atmosfera a panie zawsze profesjonalnie doradzą. Wszyscy znajomi którym ten sklep poleciłam bardzo zadowoleni!!!
Polecam ten salon jubilerski. Obrączki ślubne kupione 4 lata temu są bardzo dobrej jakości. Obsługa życzliwa i pomocna. Z miłą chęcią przychodzę i kupuję biżuterię na różne okazję. Polecam!
Bardzo słabej jakości srebro z wklejanymi cyrkoniami. Kupiłam dwa pierścionki i kolczyki wszystko oddałam bo po kilku dniach używania wypadały oczka. Firma Verona.Kupiłam srebrny łańcuszek z kuleczkami i kuleczki się przesuwały nieregularnie też musiałam oddać. Panie nie chciały zwrócić pieniędzy więc musiałam kupić coś innego. Proszę uważać na wyroby w tym sklepie.
Prosiłam o naprawę naszyjnika. Został naprawiony ale w zły sposób zawiesili zawieszkę! Jak zauważyłam przyszłam ponownie ale obsługa powiedziała mi że to był mój błąd ponieważ mogłam powiedzieć w jaki sposób chce mieć zawieszone. Ponownie musiałam zapłacić. Nie polecam ponieważ obsługa jest bardzo nie profesjonalna i nie potrafi obsłużyć dobrze klienta.

Jak dojechać?

Gerhardt Filip. Jubilerstwo Tarnów, Krakowska 17

Informacje ogólne:

Firma „Gerhardt Filip. Jubilerstwo” zlokalizowana jest przy ulicy Krakowskiej 17 w Tarnowie. Specjalizuje się w biżuterii, oferując wysokiej jakości wyroby jubilerskie, w tym obrączki ślubne, naszyjniki, pierścionki i wiele innych. Klienci cenią sobie miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Salon jubilerski jest otwarty od poniedziałku do soboty, a zespół pracuje z pasją oraz zaangażowaniem, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Podsumowanie opinii:

Firma „Gerhardt Filip. Jubilerstwo” cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy chwalą profesjonalną obsługę, wysoką jakość wyrobów jubilerskich oraz miłą atmosferę panującą w salonie. Klienci podkreślają również pasję i zaangażowanie pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Opinie potwierdzają, że salon jubilerski „Gerhardt Filip. Jubilerstwo” to miejsce, w którym można liczyć na wysoką jakość usług oraz bogaty wybór biżuterii.

Lokalizacja:

Salon jubilerski „Gerhardt Filip. Jubilerstwo” znajduje się przy ulicy Krakowskiej 17 w Tarnowie. Okolica w pobliżu adresu firmy oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz dostępność różnorodnych punktów usługowych i miejsca rekreacyjne. Dzięki dogodnej lokalizacji, klienci mają łatwy dostęp do salonu jubilerskiego oraz okolicznych atrakcji.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą „Gerhardt Filip. Jubilerstwo”, można skorzystać z numeru telefonu: 14 627 38 61. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://www.cylex-polska.pl/firmy/gerhardt-filip–jubiler-10459295.html. Zapraszamy również do odwiedzenia salonu jubilerskiego, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej 17 w Tarnowie, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.