Salon Jubilerski - Wrocław

Galeria Derecki Wrocław, Powstańców Śląskich 95

Informacje o firmie:

 • Telefon: 722 214 629
 • Strona internetowa: http://www.derecki.art/
 • Adres: Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–16:00
  • wtorek: 10:00–16:00
  • środa: 10:00–16:00
  • czwartek: 10:00–16:00
  • piątek: 10:00–16:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jako absolwentka ASP, miałam bardzo wysokie oczekiwania względem obrączek. Wyroby z meteorytu od Pana Dereckiego bardzo pozytywnie zaskoczyły zarówno mnie jak i mojego partnera – są prawdziwym arcydziełem, które można codziennie nosić na palcu. Dodatkowo Pan Derecki okazał się nie tylko niezwykle kreatywny i nieugięty w dążeniu do perfekcji, ale także bardzo elastyczny i serdeczny – jesteśmy z drugiego końca Polski, więc dla wygody przyjął nas w swojej pracowni w weekend i po godzinach otwarcia. A poprawkę rozmiaru już przy odbiorze, pomimo dużego pośpiechu wykonał szybko i od ręki. Te obrączki to coś więcej niż tylko biżuteria – to wizualna poezja. Wykonane z meteorytu, zdają się być małymi fragmentami kosmosu, które osadziły się na naszych palcach. To niezwykły sposób na wyrażenie naszej miłości, unikalny symbol, który przetrwa długie lata. Zdecydowanie polecamy je każdemu, kto ceni niebanalne rozwiązania i pragnie mieć coś, co wyróżnia się spośród tradycyjnych obrączek. To małe dzieła sztuki, które mają w sobie prawdziwą kosmiczną magię. Jesteśmy zachwyceni!
Galeria Derecki od omówienia projektu, po odbiór gotowego dzieła rzemiosła Pana Sławomira Dereckiego spełniła wszelkie moje oczekiwania. A nawet więcej… Zdecydowanie polecam tym, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
Dwa lata temu przypadkiem trafiłam do Galerii Pana Dereckiego. Biżuteria mnie zachwyciła, a ponieważ zbliżały się moje okrągłe urodziny, podpowiedziałam Mamie prezent. I mam wyjątkowe kolczyki z brylancikami i kawałkiem meteorytu. Wczoraj jeden z nich zgubiłam. Zrozpaczona już obmyślałam jak tu poprosić Mistrza o dorobienie, chociaż wydaje mi się to szalenie trudne. Sama troszkę (amatorsko) maluję i zajmuję się ceramiką i nigdy nie udaje mi się zrobić dwóch jednakowych dzieł. A co dopiero w przypadku takich unikatów. Na szczęście, po godzinie poszukiwań kolczyk znalazłam, szczęściara. To przypomniało mi, że nie wystawiłam opinii Artyście, co niniejszym czynię. Absolutnie absolutnie wyjątkowe to są dzieła!
Niedługo minie 14 lat od kiedy mamy te piękne obrączki,  które nosimy z dumą. Są wciąż w doskonałym stanie. Ostatnio pojawiła się konieczność korekty rozmiaru mojej w górę. Wcześniej zwróciłam się do złotnika bliżej mojego miejsca zamieszkania (mieszkam w innym mieście), jednakże bał się, że uszkodzi to piękne arcydzieło.  Wróciłam więc po latach do Pana Dereckiego. Cała operacja trwała dosłownie chwilę, a moja obrączka znów idealnie pasuje. Gorąco polecam!
Doskonałość formy. Finezja dziedzictwa rzemiosła. W tworzeniu dzieła najważniejszy jest proces, wrażliwość artysty. Tutaj można tego doświadczyć. Pan Sławomir Derecki jest jedyną osobą na tym świecie, która tak pieczołowicie potrafi zaopiekować się meteorytem, nadać mu jedyną w swoim rodzaju formę, która pozostaje na dłoniach dwóch kochających się osób. Pasja Pana Sławomira do tej materii jest niewiarygodna, jak i jednocześnie wiedza, jaką posiada. Współczesny Leonardo da Vinci:) Nasze obrączki jak i my przeszły cały proces twórczy. Mogliśmy z każdym spotkaniem być pod jeszcze większym wrażeniem kunsztu pracy Galeria Derecki. Pan Derecki bez względu na godzinę i dzień tygodnia był gotów się spotkać, dokonać zmian w rozmiarze, nawet w dzień wolny od pracy. Podejście do drugiego człowieka z tradycją sprzed pokoleń. Wprost szlacheckie. Człowiek, o złotym sercu, z ogromnym uśmiechem i radością tworzy w swojej kuźni unikaty, o mocy rzec można pozaziemskiej. Polecamy bardzo i czujemy się wyróżnieni mając na dłoniach TAKIE obrączki. A teraz sięgamy po kolejne gwiazdy we wspólnym życiu:)

Jak dojechać?

Galeria Derecki Wrocław, Powstańców Śląskich 95

Informacje ogólne

Galeria Derecki to renomowany salon jubilerski, specjalizujący się w unikatowych wyrobach z meteorytu. Pan Sławomir Derecki cechuje się niezwykłą precyzją i dbałością o detale, co przekłada się na doskonałą jakość oferowanych wyrobów. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz niezwykłe, niepowtarzalne wzory biżuterii, które stanowią doskonały symbol miłości i wyjątkowy akcent w codziennym życiu. Galeria znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław, co stanowi dogodną lokalizację dla klientów poszukujących wyjątkowej biżuterii artystycznej.

Podsumowanie opinii

Klienci Galerii Derecki wyrażają zachwyt i podziw dla unikalnych wyrobów, które cechują się niepowtarzalnością i wysoką jakością wykonania. Opinie potwierdzają, że biżuteria z meteorytu jest nie tylko piękna, ale także trwała i funkcjonalna. Klienci doceniają także profesjonalizm oraz elastyczność Pana Dereckiego, co dodatkowo podkreśla pozytywne doświadczenia związane z zakupem i obsługą klienta.

Lokalizacja

Salon jubilerski Galeria Derecki mieści się w prestiżowej lokalizacji Wrocławia, blisko centrum miasta. Okolica w pobliżu adresu firmy oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz różnorodne atrakcje, co czyni wizytę w Galerii jeszcze bardziej atrakcyjną.

Kontakt

Aby skontaktować się z Galerią Derecki, można skorzystać z numeru telefonu: 722 214 629, odwiedzić stronę internetową: www.derecki.art lub osobiście odwiedzić salon jubilerski pod podanym adresem: Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.