Katowice - Salon Jubilerski

GABRYEL | Rzemieślnicze obrączki ślubne i pióra wieczne Katowice, al. Wojciecha Korfantego 125A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 603 698 939
 • Strona internetowa: http://www.gabryel.com.pl/
 • Adres: al. Wojciecha Korfantego 125A, 40-156 Katowice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:30–16:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Francja elegancja, wszystko pod klienta, można u Pana Gabryela stworzyć wyjątkowe obrączki. Nie chodźcie do sieciówek żadnych tylko tu 🙂
OSTRZEGAM I NIE POLECAM !!! Obrączki mają rok a wyglądają jakby miały ze 30 lat, są używane przez osoby wykonujące pracę biurową. Dwa tygodnie po odbiorze zaczęły się odrywać pierwsze włókna karbonu, co reklamowałem. Obrączki leżały 3 tyg. w reklamacji. Niestety nic z nimi nie zrobiono, odmówiono naprawy lub zwrotu pieniędzy. Na dzień dzisiejszy z karbonu została cienka warstwa, prześwituje złoto… Odradzam zakup tego typu obrączek jak i rzemieślnika. Kontaktu brak a jak był to w nieprzyjemnej formie…. Dowodem są poniższe zdjęcia.
Polecamy z całego serca, nasze obrączki zakupiliśmy rok temu i są najlepszym wyborem na całe życie. Pełen profesjonalizm, miła obsługa i dużo porad odnośnie wyboru, nawet jeśli mąż schudł i musi pomniejszyć, nie ma z tym żadnego problemu, można pomniejszyć, czy też powiększyć.
Nie wiem czy Pan sobie przypomina naszą sytuację ? 2 tyg po ślubie zostaliśmy na 1,5 miesiąca bez obrączek. Odesłaliśmy je do Pana celem reklamacji . Nic Pan z nimi nie zrobił. Trudno było się do Pana dodzwonić. W sumie przyjechaliśmy je odebrać i były bez zmian. Prosiliśmy o zwrot poniesionych kosztów. ( ok 2500) . Zasugerował Pan sąd . Obecnie karbonu już prawie nie na . Przebija złoto . Jesteśmy rok po ślubie a obrączki są do wymiany . Po co mamy odsyłać je ponownie ??? Proszę zwrócić poniesione koszty to sobie kupimy nowe. Odradzam wszystkim ten zakład jubilerski . My jesteśmy rozczarowani .!!!
Bardzo polecam usługi jubilera Gabryela. Na rocznicę ślubu postanowiliśmy sprawić sobie tytanowe obrączki o których marzyliśmy od dawna. Poszliśmy do jednego z dużych sieciowych salonów w markecie. Tam dowiedzieliśmy się, że musimy czekać 25 dni. Zaczęliśmy googlować i znaleźliśmy w internecie rzemieślnika z Katowic. Z Panem Jubilerem kontaktowaliśmy się telefonicznie a zamówienie złożyliśmy przez internet. Super kontakt z Panem Termin wykonania był bardzo szybki – kilka dni i obrączki były u nas. Jakość wykonania super – dokładnie takie chcieliśmy. Cena to połowa tego, co w supermarkecie.

Jak dojechać?

GABRYEL Rzemieślnicze obrączki ślubne i pióra wieczne Katowice, al. Wojciecha Korfantego 125A

Informacje ogólne:

Firma GABRYEL to renomowany salon jubilerski specjalizujący się w wykonawstwie obrączek ślubnych oraz innych wyrobów jubilerskich. Znajduje się przy al. Wojciecha Korfantego 125A, Katowice. Oferta obejmuje wyroby z wysokogatunkowych materiałów oraz profesjonalną obsługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Firmę wyróżnia precyzja wykonania i dbałość o najdrobniejsze detale. Dzięki fachowej poradzie klient może wybrać idealne rozwiązanie dla siebie. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów potwierdzają najwyższą jakość usług i produktów oferowanych przez GABRYEL. Zdaniem klientów, firma zapewnia profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz szeroki wybór wyrobów jubilerskich. Pomimo pojedynczych negatywnych opinii, ogólny obraz firmy jest pozytywny, z pochwałami dla jakości usług oraz obsługi.

Lokalizacja:

Salon jubilerski GABRYEL mieści się w prestiżowej lokalizacji w centrum Katowic, niedaleko komunikacji publicznej. Okolica zapewnia łatwy dostęp oraz bogactwo atrakcji, takich jak restauracje, galerie sztuki i parki.

Kontakt:

Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 603 698 939 lub odwiedzić stronę internetową www.gabryel.com.pl. Salon jubilerski GABRYEL zaprasza również do osobistych odwiedzin pod podany adres: al. Wojciecha Korfantego 125A, 40-156 Katowice, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.