Częstochowa - Salon Jubilerski

Firma Jubilerska Z. Trzepizur Częstochowa Częstochowa, Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 600 496 063
 • Strona internetowa: http://ztrzepizur.pl/
 • Adres: Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 5, 42-202 Częstochowa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–16:30
  • wtorek: 10:00–16:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–16:30
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Szczerze polecam! Udaliśmy się do p. Trzepizura za poleceniem szukając z narzeczonym obrączek. Interesowały nas dwa różne, lekko niestandardowe modele – jak widać na zdjęciu koniec końców wybraliśmy klasyki. Zaoferowano nam od razu stworzenie obrączek pod nasze preferencje, jednak pan Jubiler poinformował nas o cechach i praktyczności modeli, które nas interesowały. Po rozmowie zdecydowaliśmy się zaufać doświadczeniu zawodowemu i kupiliśmy standardowe modele. Pełen profesjonalizm i rzeczowość przy doradztwie i sprzedaży. W cenie zawarto też możliwość zmniejszenia, wykonywaną na miejscu. Jeszcze raz szczerze polecam!
Polecam z całego serca ! Obsługa przemiła a Pan właściciel od ręki naprawił mój pierścionek który bałam się że pójdzie na straty a ma dla mnie wartość sentymentalną. Jeszcze raz bardzo dziękuje !
Przepiekna bizuteria o bardzo wysokiej jakosci! Idealna na wszystkie okazje!Posiadam naszyjnik,branzoletke oraz kolczyki. Wszystkie nadal wygladaja jak nowe pomimo faktu, ze mam je od kilku lat. Obsluga cudowna I profesjonalna. Zawsze gotowa pomoc I doradzic!POLECAM!!!!
Dzięki Państwa pomocy mój Syn znowu może nosić rodzinną bransoletkę. Bransoletkę przyniosłem w stanie opłakanym, kilku jubilerów odmówiło pomocy. Jednak Państwo rozumiecie co to sentyment i naprawiliście bransoletkę. Najwspanialszy prezent na Mikołaja Serdecznie dziękujemy całą Rodziną!
Bardzo dziękuję za piękne serduszko na łańcuszku 🙂 Jestem niezwykle zadowolona 🙂 Wszystkim polecam tę firmę jubilerską 🙂

Jak dojechać?

Firma Jubilerska Z. Trzepizur Częstochowa Częstochowa, Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 5

Informacje ogólne:

Firma jubilerska Z. Trzepizur oferuje wysokiej jakości biżuterię oraz usługi jubilerskie. Znajduje się pod adresem Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 5, 42-202 Częstochowa, Polska. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi oraz bogaty asortyment. Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 600 496 063 lub odwiedzić stronę internetową http://ztrzepizur.pl/ w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Podsumowanie opinii:

Klienci chwalą profesjonalizm firmy Z. Trzepizur. Opinie wskazują na wysoką jakość biżuterii, profesjonalną obsługę oraz skuteczną naprawę i modyfikację wyrobów jubilerskich. Firma cieszy się uznaniem za dbałość o detale i indywidualne podejście do klienta.

Lokalizacja:

Firma znajduje się w centralnej lokalizacji w Częstochowie, blisko głównych arterii komunikacyjnych. W pobliżu można znaleźć sklepy, restauracje oraz inne przydatne punkty usługowe.

Kontakt:

Można skontaktować się z firmą jubilerską Z. Trzepizur pod numerem telefonu 600 496 063, odwiedzić ich stronę internetową http://ztrzepizur.pl/ lub osobiście udać się pod adres: Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 5, 42-202 Częstochowa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.