Łódź - Salon Jubilerski

Firma Jubilerska Sławińska Łódź, Przybyszewskiego 5/4U Łódź 93-188

Informacje o firmie:

 • Telefon: 511 777 717
 • Strona internetowa: http://www.slawinska.com.pl/
 • Adres: Przybyszewskiego 5/4U Łódź 93-188, aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25/5, 94-048 Łódź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Poszukiwałam jubilera, który dorobiłby mój kolczyk. W końcu natrafiłam na Firmę Jubilerską Sławińska. Bardzo, bardzo się z tego cieszę. Kolczyki wyglądają identycznie, majstersztyk, a nawet piękniej. Bardzo się cieszę, że mamy takiego jubilera w Łodzi, wierze że z nimi nie ma biżuterii, której nie byliby w stanie odtworzyć. Dodatkowo właścicielka bardzo miła i sympatyczna osoba. Bardzo polecam.
Bardzo solidna firma. Z drugiego końca Polski wysłałam pierścionek do naprawy. Naprawa wykonana perfekcyjne, z nowym solidnym rozwiązaniem. Wysoka reaktywność , współpraca na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam.
Polecam z całego serca. Pani która tam pracuje jest przesympatyczna. Bardzo dobrze doradzi. Naprawialiśmy pierścionek i kolczyki solidna praca. Bardzo duży wybór. Polecam bardzo.
Kolczyki zostały zniszczone podczas naprawy. Miały być gotowe razem z łańcuszkiem na wtorek a gdy przyszłam je odebrać poinformowano mnie żeby wrócić w piątek.
Oddawałam pierścionek do naprawy. Wytłumaczyłam dokładnie, jak wyglądał pierwotnie i pokazałam zdjęcie, które też chciałam przesłać na wzór (nie było to potrzebne…chyba jednak było, jak się później okazało). Zaznaczałam, że proszę, by był wypolerowany – Właścicielka stwierdziła, że oczywiście. Przy odbiorze byłam zaskoczona jego wyglądem, bo znacznie odbiegał od moich instrukcji. Prawdę mówiąc, wyglądał tak, jakby ktoś zupełnie olewająco podszedł do naprawy- bez spojrzenia, jaki kształt ma oprawiany bursztyn. Musiałam poczekać chwilę na dogięcie jednego elementu. Dogięcie tego elementu było przedyskutowane w momencie oddawania pierścionka – zaznaczałam, że jest to ważne. Dowiedziałam się, że może wtedy powstać pęknięcie i będzie konieczne zlutowanie za dodatkową opłatą – machnęłam na to ręką, bo ważniejszy był dla mnie kształt pierścionka niż kilka złotych w tę czy drugą stronę. Element został dogięty na poczekaniu, ale nadal to nie jest to, co być powinno (została przerwa ok 2 mm) ale dowiedziałam się, że to niemożliwe (możliwe. Dogięlam sama, szpara nadal jest, ale znacznie znacznie mniejsza). Powstałego przy naprawie kwadratu już nie jestem w stanie sama zaokrąglić i prawdę mówiąc nie wiem co z tym nieestetycznym fantem zrobić. Przy oddawaniu biżuterii zaznaczałam, że mogę zostawić do siebie numer telefonu, by w razie ewentualnych pytań można było się ze mną skontaktować – Właścicielka stwierdziła, że wszystko jasne i nie jest to konieczne. Przy odbiorze dowiedziałam się, że nie poleruje się przy bursztynie (może trzeba było to zrobić PRZED oprawieniem go – wklejeniem?). Pomijam już fakt, że pierścionek był zwyczajnie…brudny. na obrączce tłustą substancją, pod spodem czymś białym – domyślam się, że to klej jubilerski. Doczyściłam sama pozostałości substancji (wystarczyła do tego jedynie ściereczka do biżuterii – pozostawione zabrudzenia to niuans, ale trochę… dający do myślenia). Przykro mi. I jestem zła na siebie, że przyjęłam tak wykonane zlecenie – może zwiodło mnie zapewnienie, że inaczej się nie da. Poprzednio naprawiałam kolczyki, ale to była bardzo prosta naprawa. Do bardziej finezyjnych rzeczy nie polecam. Zapewne spotka się mój komentarz z odpowiedzią, że pierścionek został dostarczony mocno zgięty – zgadzam się z tym, że obecnie lepiej wygląda niż zniszczony, ale jeśli coś jest niemożliwe do zrealizowania, należy to zaznaczyć w momencie przyjmowania zlecenia.

Jak dojechać?

Firma Jubilerska Sławińska Łódź, Przybyszewskiego 5/4U Łódź 93-188

Informacje ogólne

Firma Jubilerska Sławińska to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Łodzi. Specjalizuje się w wyjątkowej biżuterii, oferując szeroki asortyment ekskluzywnych wyrobów. Klienci cenią sobie profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług jubilerskich. Lokalizacja przy ulicy Przybyszewskiego umożliwia łatwy dostęp do salonu, co jest wygodne dla klientów z Łodzi i okolic.

Podsumowanie opinii

Firma Jubilerska Sławińska cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy chwalą jakość usług jubilerskich oraz profesjonalną obsługę. Klienci podkreślają wysoką reaktywność firmy oraz solidną pracę wykonywaną na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie z efektów.

Lokalizacja

Firma Jubilerska Sławińska mieści się przy ulicy Przybyszewskiego w Łodzi. Okolica w pobliżu salonu jubilerskiego jest dobrze skomunikowana i oferuje wygodny dojazd z różnych części miasta. W okolicy znajdują się również inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodna lokalizacja dla klientów.

Kontakt

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.