Salon Jubilerski - Zabrze

Firma Jubilerska MARKIEWICZ Zabrze, Wolności 283

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 273 60 72
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-markiewicz.pl/
 • Adres: Wolności 283, 41-806 Zabrze, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pierścionek oddany do powiększenia o 1 rozmiar. Po powrocie wypadł diament, na szczeście go znaleźliśmy. Kolejno, pierścionek oddany do reklamacji, po odbiorze, zarysowany w 3 miejscach, rysy raczej na tyle głębokie, że nawet nie zejdą podczas polerki, nowy pierścionek, a tak spartaczona robota (2-krotnie). Diament wydaje się także inaczej osadzony, aniżeli oryginalnie. Kompletny brak jakiejkolwiek wiedzy i umiejętności że strony osoby, która wykonywała zlecenie. Brak kultury, żeby poinformować klienta, że coś takiego miało miejsce. Nigdy więcej już tam nie zagoszczę.
Świetna firma! Od 3,5 roku posiadam od nich pierścionek zaręczynowy – dzisiaj odebrałam go z powiększania i dostałam roczną gwarancję za tę usługę. Dodatkowo poprosiłam o wyczyszczenie i wygląda jak nowy 🙂 Wszystkie Panie są tam przemiłe. Obrączki również zakupiliśmy w tym sklepie – realizacja przebiegła bezproblemowo. Są dokładnie takie jakie chcieliśmy. Teraz czekają do końca sierpnia 🙂
Firma godna polecenia, bardzo dobra cena, przyjmują złoto w rozliczeniu, obrączki wykonane bardzo podobnie do wzoru który im przedstawiłam, była tylko poprawa obrączki damskiej, miało być miesiąc oczekiwania na poprawę a okazało się że już na 2 dzień obrączka była do odebrania. Bardzo polecam!
Bardzo serdecznie polecam. Przemiła obsługa. Oddałam cały mój dobytek do czyszczenia No cóż….. wyglada jak nowe!!!! Ceny bardzo dobre i jakościowo dużo lepsza biżuteria niż w sieciówkach. P.S. Strasznie symaptyczne Panie na sklepie ☺️
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Panie potrafiły dobrze doradzić, pomimo iż przyszłam tuż przed zamknięciem. Duży wybór i piękna biżuteria. Możliwość zamówienia biżuterii według własnego projektu. Polecam! 😉

Jak dojechać?

Firma Jubilerska MARKIEWICZ Zabrze, Wolności 283

„`html

Informacje o firmie:

Firma jubilerska MARKIEWICZ to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Zabrzu, oferujący wysokiej jakości biżuterię. W szerokim asortymencie można znaleźć pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne oraz inne wyroby jubilerskie. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz możliwość zamówienia biżuterii według własnego projektu. Salon znajduje się przy ul. Wolności 283, 41-806 Zabrze, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców miasta i okolic.

Podsumowanie opinii:

Klienci jubilerskiego salonu MARKIEWICZ w swoich opiniach podkreślają wysoką jakość usług świadczonych przez firmę. Pozytywnie wypowiadają się zarówno o jakości biżuterii, jak i profesjonalnej obsłudze. Zgłoszone uwagi są szybko i sprawnie rozwiązywane, a klienci chwalą również możliwość zamówienia biżuterii według własnego projektu.

[…] (Tutaj znajdują się wybrane opinie klientów firmy MARKIEWICZ.)

Lokalizacja:

Salon jubilerski MARKIEWICZ zlokalizowany jest przy ul. Wolności 283, w samym sercu Zabrza. Okolica charakteryzuje się dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi oraz licznymi punktami handlowo-usługowymi. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy oraz miejsca rekreacyjne, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być połączona z innymi atrakcjami w okolicy.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą jubilerską MARKIEWICZ, można skorzystać z numeru telefonu: 32 273 60 72 lub odwiedzić stronę internetową firmy: www.jubiler-markiewicz.pl. Salon znajduje się przy ul. Wolności 283, 41-806 Zabrze, co daje możliwość osobistego odwiedzenia i zapoznania się z ofertą firmy.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.