Lublin - Salon Jubilerski

Figaro Lublin, Krakowskie Przedmieście 13

Informacje o firmie:

 • Telefon: 502 872 353
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/figarojubiler
 • Adres: Krakowskie Przedmieście 13, 20-002 Lublin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Duży wybór biżuterii i przede wszystkim polecam jeśli chodzi o naprawy czy przeróbki. Nigdy nie spotkałam się z odmową jak to bywało w innych miejscach. Obsługa zna się na rzeczy
Sklep odwiedzam zawsze gdy potrzebuje prezentu dla kogos bliskiego lub dla siebie. Panie ekspedientki zawsze doradzą w wyborze. NIgdy nie zawiodłam się na sklepie i biżuterii. Ceny nie są wygórowane. Posiadam kilka wyrobów złotych i srebrnych pozłacanych i wiem, że są wysokiej jakości. Złoto nie ciemnieje ponieważ jest dobrej próby, a srebro pozłacane trzyma swój kolor nawet jak zapomniałam zdjąć do kąpieli. Lubię atmosferę w obu sklepach, każdy porozmawia, cierpliwie wytłumaczy. Wystarczy dbać o swoją biżuterię aby służyła na lata. W plebiscytach Kuriera Lubelskiego, zawsze zajmują wysokie miejsce a to o czymś świadczy.
Widzę, że jakaś konkurencja się przyczepiła i wystawia negatywne oceny. Wstyd i hańba, żeby tak zdobywać klientów na czyjejś szkodzie! Osobiście uważam że to jeden z najlepszych jubilerów, jak nie najlepszy w Lublinie i absolutnie nie widzę tu podstaw do negatywnych opinii. Ludzie mają w sobie tyle zawiści…. Kupuje tam już od paru dobrych lat, nic mi się nigdy nie zniszczyło ani nie straciło wyglądu, wystarczy odpowiednia pielęgnacja biżuterii! Obsługa przesympatyczna, zawsze doradzi i pomoże. Super ceny i rabaty dla stałych klientów. Dałabym 10 gwiazdek, gdyby tylko się dało ❤️
Profesjonalna obsługa, super ceny i przepiękne produkty! Z pewnością jeszcze wrócimy
Kolczyki kilka razy założone. Jeden z nich się złamał – gwarancji brak, odpłatna naprawa. Podczas naprawy kolczyk został uszkodzony – zmatowiał i zrobił się brzydki. Wzięli na oszlifowanie – niestety dużo to nie dało. Biżuteria słabej jakości, serwis również.

Jak dojechać?

Figaro Lublin, Krakowskie Przedmieście 13

Informacje ogólne

Informacje o firmie:

Firma Figaro Jubiler oferuje bogaty wybór biżuterii oraz zapewnia usługi naprawy i przeróbki biżuterii. Obsługa jest profesjonalna i kompetentna, zawsze służąca pomocą i doradztwem. Lokalizacja przedsiębiorstwa to Krakowskie Przedmieście 13, 20-002 Lublin, Polska. Godziny otwarcia są zróżnicowane, umożliwiając odwiedzenie sklepu w dogodnym dla klienta czasie. Kategoria to Salon Jubilerski.

Możliwe jest również skontaktowanie się z firmą poprzez telefon: 502 872 353 oraz odwiedzenie strony internetowej: https://www.facebook.com/figarojubiler.

Podsumowanie opinii

Najnowsze opinie o firmie:

Klienci wyrażają pochwałę dla dużej różnorodności biżuterii oraz profesjonalnej obsługi. Wskazują, że sklep oferuje wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Opinie podkreślają również kompetencje personelu oraz pozytywną atmosferę panującą w sklepie. Warto zauważyć, że opinie klientów są niezwykle korzystne, co pozwala stwierdzić, że firma cieszy się uznaniem wśród swoich klientów.

Lokalizacja

Jak dojechać?

Odwiedzając firmę Figaro Jubiler, klient znajdzie się w kameralnej okolicy na Krakowskim Przedmieściu. W tej okolicy można znaleźć liczne atrakcje, sklepy oraz restauracje, tworzące przyjemne otoczenie sprzyjające zakupom i relaksowi.

Kontakt

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Figaro Jubiler poprzez numer telefonu: 502 872 353 oraz odwiedzenie strony internetowej: https://www.facebook.com/figarojubiler. Można także osobiście odwiedzić sklep, który znajduje się przy Krakowskim Przedmieściu 13, 20-002 Lublin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.