biżuteria z diamentami
Płock - Salon Jubilerski

Excelsior Płock, Dworcowa 6

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Super atmosfera, miła obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam!
super miła konkretna obsługa Polecam

Jak dojechać?

Excelsior Płock, Dworcowa 6

Informacje ogólne:

Firma jubilerska Excelsior w Płocku zachwyca swoich klientów nie tylko bogatym asortymentem, ale także profesjonalną obsługą. Zlokalizowana przy Dworcowej 6, zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców i turystów. Klienci doceniają przyjazną atmosferę i wysoką jakość usług. Choć godzin otwarcia nie są podane, warto odwiedzić ten ekskluzywny salon jubilerski, aby znaleźć wyjątkowe pierścienie zaręczynowe, naszyjniki i inne wyroby jubilerskie. Najwyższa jakość, elegancja i profesjonalizm czekają na każdego, kto odwiedzi Excelsior.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają swoje zachwyty nad super atmosferą, miłą i konkretną obsługą, oraz pełnym profesjonalizmem personelu. Opinie potwierdzają, że w Excelsiorze można poczuć się wyjątkowo i znaleźć idealny produkt jubilerski. To miejsce, gdzie klient jest traktowany z szacunkiem i może liczyć na profesjonalne doradztwo.

Lokalizacja:

Excelsior znajduje się przy Dworcowej 6 w centrum Płocka, co pozwala na skorzystanie z różnorodnych atrakcji, restauracji i innych sklepów w okolicy. Bliskość głównego dworca kolejowego ułatwia także podróżowanie i dojazd do salonu. Bardzo dogodna lokalizacja zachęca do odwiedzin i pozwala cieszyć się pełnym komfortem podczas zakupów.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą Excelsior przez telefon (504 081 189) lub odwiedzenie strony internetowej (https://wkruk.pl/salon-elbla-g). Osobiste odwiedziny salonu w Płocku są także mile widziane. Adres: Dworcowa 6, 09-402 Płock, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.